Brawl Stars Gizemli Karakterler (Mistik)

Brawl Stars Gizemli Karakterler (Mistik)

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars gizemli karakterler (mistik) oyundaki önemli karakter çeşitlerinden birisidir. Bu yazımızda 7 Brawl Stars karakter sınıfından birisi olan gizemli karakterlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars karakter çeşitleri 7 tanedir ve aşağıdaki gibidir:

  • Yaygın Karakterler
  • Nadir Karakterler
  • Aşırı Nadir Karakterler
  • Epik Karakterler
  • Gizemli (Mistik) Karakterler
  • Efsanevi Karakterler
  • Kromatik Karakterler

Yukarıda yer alan karakter çeşidi sıralaması en zayıf sınıftan en güçlü sınıfa doğru yapılmıştır. Gizemli karakterlerin dışında kalan diğer karakterleri de merak ederseniz Brawl Stars Karakterleri resmi yazımıza göz atabilirsiniz.

Brawl Stars Gizemli Karakterler (Mistik)

Brawl Stars Gizemli Karakterler (Mistik) 2021

Brawl Stars gizemli karakterler (mistik) oyundaki en güçlü üçüncü karakter sınıfıdır. Bu yüzden oyunda oldukça önemli bir konuma sahiptirler. Gizemli (mistik) karakterler şu şekildedir:

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından yapılmış en çok oynanan çevrimiçi mobil oyunlardan birisidir. İsteyen herkes oyunu indirip hızlı bir şekilde maç yaparak stratejisini sergileyebiliyor.

Brawl Stars Yeni Gizemli Karakter Ne Zaman Çıkacak?

Brawl Stars’da yeni karakterler çıkacağı zaman öncelikle Brawl Talk yayınlarında tanıtılıyor. Bu yayınlarda karakterin özelliklerinden bahsediliyor ve kostümleri gösteriliyor. Yeni gizemli (mistik) karakter çıkacağı zaman haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Brawl Stars Gizemli Karakter Çıkarma Taktiği

Gizemli (mistik) karakterler çıkarmak için belirli bir taktik yoktur; bu tarz hilelere aldırış etmemenizi tavsiye ederiz. Bir an önce gizemli karakter sahibi olmak istiyorsanız bol bol maç yaparak daha fazla sayıda kutu açabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz