Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars güncelleme takvimi belirlendi mi? Supercell ekibi tarafından 2017 yılında beta sürümü yayınlandıktan sonra birçok kez güncellemeye tabi tutulan Brawl Stars, oyunseverler arasında etkisini günden güne artırıyor. 

Beta sürümü yayınlandıktan 3 sene sonra 100 milyondan fazla indirme oranıyla en çok oynanan oyunlar kategorisine giren Brawl Stars’ın ne zaman güncelleneceği merak konusu.

Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Brawl Talk biraz önce bitti ve içeriği şuan güncelleniyorum. Brawl Stars yeni güncelleme sezon 4’ün 1 Şubatta bitmesiyle birlikte ardından gelecektir. Detaylar netleştiğinde düzeltmeler yapılacaktır, takipte kalın.

Brawl Stars Neden Güncelleniyor?

Brawl Stars’ın sürekli olarak güncellenmesi, teknik ekibin oyuncu yorumlarını dikkate değer bulduğunu gösteriyor. E-Spor piyasasına girdikten sonra küresel çapta etkisini artıran Brawl Stars, etkili bir FPS oyunu olabilmek için tabiri caizse bütün imkanlarını zorluyor. 

Supercell bünyesine bağlı olan oyunun tek hedefi, PUBG Mobile’ı alt edip bütün dünyada en fazla oynanan oyunlar sıralamasında ilk sıraya kurulmak. Peki Brawl Stars güncelleme tarihi ne zaman? 

Brawl Stars Güncelleme Tarihi

Güncellemeye dair en son bilgiler aşağıdaki gibidir:

  • Supercell’in kurumsal internet adresinde konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.
  • En son Ocak ayında güncellenen oyunun yeni güncelleme detaylarına ilişkin bilgi paylaşıldı.
  • Buna göre, Brawl Stars ekibinin yeni güncellemeleri yetiştirebilmek adına çalışmalarını süratle sürdürdüğü, Savaş Gemileri Modu üzerinde çalışmalar yapıldığı belirtildi.

Brawl Stars Güncelleme Planı

En son Aralık ayında üç kez güncellenen Brawl Stars’ın, Şubat’da başlaması planlanan yeni sezon sebebiyle bir kez daha güncellemeye gideceği belirtiliyor. 

Brawl Stars’ın kurumsal Twitter adresinden yapılan bir açıklamaya göre, oyuncuların kullanımına sunulmak üzere yeni harita geliştirildiği bilgisi bütün takipçilerle paylaşıldı. 

Brawl Stars Yeni Güncelleme Yeni Harita 

Supercell’in yenilikçi oyun yazılımcısı Niklas Lundberg, yeni oyun haritasının videosunu YouTube hesabından yayınlayıp yeni haritanın iç mimarisine ilişkin detayları aktardı. Buna göre, yeni haritanın Showdown adını alacağı söyleniyor. 

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz