Brawl Stars Harita Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Harita Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars harita nasıl yapılır? Brawl Stars’ta yeni gelecek güncelleme ile birlikte harita yapımı oldukça kolaylaşıyor. 

Finlandiya merkezli oyun şirketi Supercell tarafından oyun piyasalarına sunulan Brawl Stars, çok fazla oyuncunun ücretsiz bir şekilde oynayabileceği aksiyon tarzı oyun olmasından ötürü büyük ilgi görüyor.

Brawl Stars Harita Nasıl Yapılır? 2021

Henüz 2019 yılında 250 milyon kullanıcıya erişen Brawl Stars, 2021 yılında korona virüs pandemisinin etkisini artırması ve evde geçirilen vaktin artması gibi sebeplerden ötürü oyuncu sayısını katlayarak arttırıyor.

Brawl Stars da tıpkı PUBG Mobile gibi eş zamanlı birden fazla oyuncunun oyun oynayabilmesine imkan tanıdığı için, aksiyon kategorisinde en fazla tercih edilen oyunların başında geliyor.

Supercell çıkışlı Brawl Stars’ta yeni gelecek güncelleme ile birlikte harita yapımı eski usule göre bir tık daha kolaylaşacak. 

Brawl Stars APK Devri Resmen Bitti

Eskiden, farklı harita modunda oynamak isteyen Brawl Stars tutkunları, internet üzerinden yeni harita APK’larını indirip çözüm üretmeye çalışıyordu.

APK yazılımını hazırlayan kişilerin niyeti sizin gizli bilgilerinizi ele geçirmek olabilir. Telefonunuza zararlı bir yazılım girdiğinde en iyi ihtimalle cep telefonunuzu kaybedersiniz, en kötü ihtimalle; banka hesaplarınız çalınır, kimlik bilgileriniz kullanılarak siz farkında olmadan üzerinize işlem yapılabilir.

Map Maker ile kendi haritanızı kendiniz yapın

Eğer hala Brawl Stars harita nasıl yapılır? şeklinde içinizi kemiren sorular soruyorsanız, Supercell yetkilileri size ilaç gibi gelecek yeni güncellemenin detaylarını paylaştı.

Brawl-O-Ween güncellemesi ile birlikte artık her oyuncu kendi haritasını yapabilecek. Haritanızı dizayn edebilmek için gerekli olanlar şu şekilde;

  • Oyunda 1.000 kupaya ulaşır ulaşmaz Map Maker modunu kullanabileceksiniz.
  • Map Maker modu ile tamamen kendinize has haritalar geliştirebilirsiniz.
  • Kendi yaptığınız haritaları deneyimleyebilmek için arkadaşlarınızla özel maç düzenleyebilirsiniz.

Zararlı APK yazılımlarına bulaşmadan, 1.000 kupayı toplayıp Map Maker modunu kullanmanız, hem sizin için hem de telefonunuzun sağlığı için oldukça önemli. 

Brawl Stars Harita Yapımı Infografik

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz