Brawl Stars Hediye Kodu

Brawl Stars Hediye Kodu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars hediye kodu, oyuncular tarafından merakla aranıyor. Herkes koda sahip olup hediyeleri kazanmak istiyor. Yerli ve yabancı kaynaklarda sık sık adı geçen hediye kodunu pek çok platform ücretsiz verdiğini iddia ediyor. 

Bu yazımızda Brawl Stars hediye kodunun neler kazandırdığından ve kodun nereden bulunabileceğinden bahsedeceğiz. 

Brawl Stars Hediye Kodu Ne Kazandırıyor?

Şu ana kadar ücretsiz ve ücretli verilmiş olan tüm Brawl Stars hediye kodları yeşil elmas kazandırmıştır. Yeşil elmas normalde ücretli olarak satıldığı için kod ile elmas elde etmek oyuncuları oldukça sevindirir. 

Brawl Stars hediye kodları karakter vermeseler de yeşil elmaslar sayesinde karakter alınabilir. Daha fazla sayıda sandık açılarak çeşitli avantajlar sağlanabilir. 

Brawl Stars Play Store Hediye Kodu 

Brawl Stars hediye kodu olarak sayılan kodlardan biri de Play Store kuponlarıdır. Play Store kuponları pek çok oyunda kullanılabildiği gibi Brawl Stars’da da kullanılabiliyor. Brawl Stars’da oyun içerisinde elmas alışverişi yaparken Play Store hesabına yönlendirerek kod ile ödeme yapabilirsiniz.

Play Store kodlarını Brawl Stars’dan bağımsız olarak elde edebilirsiniz. Bu kodları illaki Brawl Stars etkinliklerinde kazanmanıza gerek yoktur. Herhangi bir etkinlikte kazanmış olabilirsiniz. Bazen yiyecek-içecek firmaları bile Play Store kodu dağıtan etkinlikler yapar. Bu etkinlikleri de takip edebilirsiniz. 

Brawl Stars Hediye Kodu Hilesi

Hediye kodlarını etkinlik ve çekilişlerden elde edemeyen oyuncular, çareyi hile yöntemlerinde arıyorlar. Brawl Stars bedava hediye kodu hilesi ismiyle internet mecralarında yer alan hile dosyaları güvenilir değildir. Bu dosyalar çalışmadığı gibi cihaza çeşitli zararlar verir. 

Hile dosyasını barındırdığı iddia eden siteler, tamamen kendi çıkarları için dolandırıcılık yoluna başvururlar. Sitelerine yapılan yüksek tıklanmalarla menfaat peşindedirler. Ayrıca hile dosyalarına yerleştirdikleri casus yazılımlarla siber güvenliği tehdit eden eylemler gerçekleştirirler. 

Hile dosyaları yapılarında bulunan virüsler cihazınızı bozabilir. Cihazınızda yer alan diğer uygulamaların çalışmasını engelleyebilir. Hatta cihazınızın işletim sistemini bile çalışamaz hale getirebilir. 

Casus yazılımlarla cihazınızda yer alan kişisel bilgileriniz kopyalanarak kötü amaçlar için farklı site ve mecralara yayılabilir. Tüm bu bilgiler doğrultusunda, hediye kodu hilesi verdiğini iddia eden kişi ve sitelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz