Brawl Stars Hesap Çalma Siteleri

Brawl Stars Hesap Çalma Siteleri

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars hesap çalma siteleri hakkında akıllarda pek çok soru yer alıyor. Kimse tam olarak sitelerin güvenirliğinden emin olmasa da bazı oyuncular bu siteleri tercih edebiliyor. Hesap çalma siteleri hakkında çok fazla karmaşık bilgi bulunduğu için bu tarz siteleri sizler için inceledik. 

Bu yazımızda yapmış olduğumuz incelemelerin ışığında bunca yıllık oyun deneyimimize dayanarak hesap çalma sitelerinin ne olduklarını ve güvenilir olup olmadığını açıklayacağız. 

Brawl Stars Hesap Çalma Siteleri Ne İşe Yarar?

Brawl Stars hesap çalma siteleri, oyuncuların hesaplarını çalarak şifreleri ile birlikte verdiklerini iddia eden sitelerdir. Yüksek kupaya ve bol paraya sahip hesapları çalmayı amaçlarlar ve bu hesapların şifrelerini vermek için para talep edebilirler. Bazı sitelerde tamamen ücretsiz olarak da verilebilir. Çalıntı hesapları kullanarak çekiliş yapan siteler de mevcuttur.

Hesap çalma sitelerin bir diğer çeşidi ise kullanıcı adını girmiş olduğunuz hesapları sizin adınıza çalacağını söyleyen sitelerdir. Bu sitelerde istenilen bilgileri doldurduktan sonra hesabın şifresi size mail olarak iletilir. 

Hesap çalma sitelerinin hesapları çalarken en sık başvurdukları yöntem YOPmail hesap çalmaktır. Bazı Brawl Stars oyuncuları kendi mail adresleri ile oyunda oturum açmak istemezler. Tek seferlik mail olan YOPmail ile hesap açarlar. Hesap çalma siteleri YOPmaillleri deneyerek hesapları elde etmeye çalışır. 

Brawl Stars Hesap Çalma Siteleri Güvenilir Midir?

Yukarıda hesap çalma sitelerinin iddialarından bahsettik. Bu kadar şeyi yapabildiklerini söylüyorlar ancak bunları gerçekten yapıyorlar mı dikkat etmeniz lazım. Öncelikle bu sitelerin dolandırıcı olduğunu bilmelisiniz. Brawl Stars hesap çalma siteleri kesinlikle güvenilir değillerdir.

Sitelerin amacı size daha iyi bir hesap vermek gibi görünse de asıl amaçları sizin bilgileriniz elde edip kullanmaktır. Çalıntı hesap olarak verdikleri kullanıcı adı ve şifreler hiçbir hesaba ait çıkmıyor. Kendilerince uydurma şifreler oluşturuyorlar.

Şifreyi vermek için sizden satın almanızı isteyerek banka bilgilerinize ulaşabiliyorlar. Ücretsiz olarak vereceklerini söylediklerinde de mail adresinizi veya telefon numaranızı isteyerek kişisel bilgileriniz kötü amaçlı başka sitelere ileterek kazanç elde ediyorlar. Hesap çalma sitelerinden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz