Brawl Stars Kromatik Karakterler

Brawl Stars Kromatik Karakterler

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars kromatik karakterler az sayıda bulunsalar da oyunda etkin kullanılırlar. Bu yazımızda kromatik karakterler hakkında bilinmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Brawl Stars Karakter Çeşitleri

Brawl Stars karakterleri toplam 44 tanedir ve 7 çeşittir. Brawl Stars karakter çeşitleri şöyledir:

  • Yaygın Karakterler
  • Nadir Karakterler
  • Aşırı Nadir Karakterler
  • Epik Karakterler
  • Mistik Karakterler
  • Efsanevi Karakterler
  • Kromatik karakterler

Yukarıda yer alan sıralama karakterlerin güç sıralamasına göre yapılmıştır.

Brawl Stars Kromatik Karakterler

Brawl Stars kromatik karakterler oyundaki en güçlü karakterlerdir. Oyunda kromatik karakterleri açmak epey bir zaman alır. Kromatik karakterin olduğu bir destenin kaybetmesi oldukça zordur. Kromatik karakterler şunlardır;

Karakterlerin üzerine tıklayarak, karakter hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Özel güçlerini, kostümlerini ve resimlerini görebilirsiniz.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilmiş online mobil savaş oyunudur. İsteyen herkes uygulama mağazalarından Brawl Stars’ı ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabiliyor.

Brawl Stars Yeni Kromatik Karakter Ne Zaman Çıkacak?

Her Brawl Talk yayınında oyun hakkında yeni bilgiler açıklanıyor. Yayınlarda yapılacak etkinliklerden ve yeni çıkacak karakterlerden bahsediliyor. Karakterlerin özellikleri tanıtılıyor. Ekibimiz Brawl Talk yayınlarını sürekli olarak takip ediyor, yeni kromatik karakterlerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalınız.

Brawl Stars Kromatik Karakter Çıkarma Taktiği

Brawl Stars oyununda karakterler maç sonrası kazanılan kutulardan çıkıyor. Kutulardan karakterlerin çıkışı tamamen şansa bağlıdır. Kromatik karakterleri bir an önce çıkarmak için daha fazla maç yaparak kupanızı artırıp daha yüksek şansa sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz