Brawl Stars Kutu Oyunu

Brawl Stars Kutu Oyunu

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars, en çok oynanan mobil oyunlardan biri olduğu için çeşitli Brawl Stars içerisinde çeşitli mini oyunlar üretiliyor. Brawl Stars kutu oyunu sayesinde teknolojik aletlerden uzak durarak savaş keyfi yaşanabiliyor. Yenilikçi konseptin nostaljik kutu oyunlarına yansıması birçok kişi tarafından büyük beğeni topluyor.

Brawl Stars Kutu Oyunu Nasıl Oynanır?

Brawl Stars’ın kutu oyunun da bazı kuralları vardır. Savaşlar bu kurallara göre yönetilir ve kazanan bunlara göre belli olur. Oyunun kutusunda oyun alanı olarak kullanılan büyük bir kart, 64 adet karakter kartı, 2 piyon, 30 adet ceza-ödül kartı bulunur. 2 kişilik olan oyun şöyle oynanır:

  • Önce karakter kartları karıştırılır ve oyun haritasının üzerine yerleştirilir.
  • Ödül-ceza kartları karıştırılıp ters çevrilir ve iki oyuncunun uzanabileceği bir konuma bırakılır.
  • Piyonlar başlangıç noktalarına yerleştirilir.
  • Oyunun başlaması için iki oyuncuda 4’er tane karakter kartı çeker ve sırasıyla kartları yere atmaya başlarlar. 
  • Kartların atak sayıları kıyaslanır en fazla atağa sahip olan oyuncu yerdeki kartları alır. Kartları biten oyuncu yeni kart çeker ve çektiği kart sayısı kadar haritada piyonunu ilerletir.
  • Böylece haritada ilerlenir ve ödül-ceza noktalarına gelindiğinde ödül-ceza kartları çekilir. Kartta ne yazıyorsa uygulanır.

Brawl Stars Kutu Oyunu Fiyatı

Dijitalden uzaklaşmak isteyenler için en iyi çözüm yöntemlerinden biri olan Brawl Stars kutu oyununun fiyatı gayet uydundur. Farklı satıcılarda 45 TL ile 130 TL arasında değişen fiyatlarla bu oyuna sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz