Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?

Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?

admin
01-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Birçok kişi ismini farklı şekillerde yazarak diğer isimler arasından sıyrılıyor. Siz de isminize nasıl Brawl Stars Love You yazılır merak ediyorsanız, diğerleri gibi farklı ve havalı bir isim kullanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Sansürsüz Brawl Stars Love You Nasıl Yazılır?

Herkes oyundaki ismiyle havalı görünmek, diğerlerinden farklı olmak ister. Brawl Stars’da da birçok kişi isminin önüne ‘Love You’ ve ‘Kill You’ gibi kelimeler ekleyip şekilli isimler yapıyor. Siz de bunun gibi isimler farklı ve havalı isimler yapmak istiyorsanız size birkaç yöntem önereceğiz.

Yöntemlere geçmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. İlk olarak yazdığınız isimlerin sansürlenme ihtimali var, bu nedenle isimleri yazarken dikkatli olmalı, iyice kontrol etmeden onaylamamalısınız.

Dikkat etmeniz gereken ikinci nokta hesap güvenliğiniz. Eğer hesabınızı kaybeder ve isim üzerinden hesabı bulmak için Supercell ile iletişime geçerseniz hesabı bulmakta zorlanabilirler. İşlemleri yapmadan önce hesabınızı mail ile güvene almanızı öneririz.

Son olarak yapacağınız işlemlerden kaynaklı doğabilecek hiçbir sorun için mesuliyet kabul etmiyoruz. Yazacağımız yöntemlerin hepsi denenmiş ve güvenilir yöntemlerdir, yine de problemle karşılaşma ihtimaliniz olduğunu düşünüyorsanız işlemleri yapmayın.

Brawl Stars Love You Yazma Yöntemleri

Birden fazla yöntemle hesabınıza Brawl Stars Love You yazabilir veya daha farklı özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bunlar arasından Supercell tarafında belirli kısıtlamalarla izin verilen güvenilir yöntemleri yazının devamında bulabilirsiniz.

  1. 1. Yöntem: Oyunda ayarlar bölümüne girin, isim değiştirme ekranını açın. Mobil cihazınızın klavyesi üzerinden istediğiniz emoji, karakter ve sembolü seçip onaylayın. Bu yöntem bazı mobil cihazlarda işe yaramayabiliyor. Sistem, seçtiğiniz farklı emoji ve semboller nedeniyle geçersiz isim diyerek isminizi onaylamayabiliyor.
  2. 2. Yöntem: Bu site veya bu site üzerinden istediğiniz font ile isminizi yazın. Yazdığınız ismi kopyalayın ve isim değiştirme ekranına yapıştırın. Bazı mobil cihazlarda yapıştırma seçeneği çıkmayabiliyor. Bunu çözmek için Gboard gibi klavye üzerinden yapıştırma yapabileceğiniz klavye uygulamalarını kullanabilirsiniz. Sistem isminizi kabul etmezse farklı isimler oluşturmayı deneyin.
  3. 3. Yöntem: Doğrudan size vereceğimiz örneği kopyalayarak da şekilli nick Love You yazabilirsiniz: ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ 

Artık siz de isminizi istediğiniz gibi yazabilir, Love You ve Kill You gibi eklemeler yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz