Brawl Stars Mega Kutu Nedir? içerikleri

Brawl Stars Mega Kutu Nedir? içerikleri

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars Mega Kutu oyundaki herkesin kazanmak veya satın almak istediği en önemli ürünlerden biri olmasının yanında büyük ödüller, yeni karakterler ve güç puanları kazanmanın en hızlı yoludur. Siz de birçok oyuncunun merak ettiği “Brawl Stars Mega Kutu içerikleri nelerdir? Kutudan neler çıkar?” sorularının cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Brawl Stars Mega Kutu Nedir?

Oyunda güç puanı, karakter, aksesuar gibi her oyuncunun ihtiyaç duyduğu, herkesin istediği içerikler var. Bu içerikleri elde etmenin birkaç yolu olsa da bu yollar arasında en verimli ve etkili olanı Brawl Stars Mega Kutu. Mega Kutu birçok içeriğe sahip, ancak her zaman elde edilebilen bir kutu değil.

Bir Brawl Stars Mega Kutusu içerisinde on savaş kutusu kadar ödül barındırır, ancak daha az savaşçıya güç puanı dağıtır. Kutu açıldığında rastgele on çekiliş gerçekleşir. Her çekilişte çıkacak ödüller için belirli bir şans vardır. Kutudaki ödüllerin çıkma şansları şöyle sıralanabilir;

Brawl Stars Mega Kutu Şansları

  • Güç Puanı + Altın: %96.9628
  • Ender savaşçı: %0.0000
  • Süper Ender Savaşçı: %0.0000
  • Destansı Savaşçı: %0.5755
  • Gizemli Savaşçı: %0.2625
  • Efsanevi Savaşçı: %0.0959
  • Yıldız Gücü: %0.0000
  • Aksesuar: %2.1033

Mega Kutu içerikleri bunlarla sınırlı değil. Ek olarak her kutu açılışında %3 Jeton Katlayıcı çıkma şansına da sahipsiniz.

Brawl Stars Mega Kutu Sistemi Nasıl Çalışır?

Kutudan Aksesuar çıkması için savaşçınızın en az 7. seviye, Yıldız Gücü çıkması için ise savaşçınızın en az 9. seviye olması gerekiyor. Bunun yanında Gizemli Savaşçı gibi bir türdeki tüm ödülleri açtığınızda, diğer türlerdeki ödüllerin çıkma şansı artıyor. Yani bütün Gizemli Savaşçıları açmayı başarırsanız Ender, Destansı, Efsanevi Savaşçı gibi diğer ödüllerin çıkma şansı daha fazla oluyor.

Mega Kutu’da şans puanları üzerinden ilerleyen bir sistem mevcut. Kutu açtığınızda yeni savaşçı çıkmazsa şans puanınız artıyor ve bir sonraki kutu açışınızda Efsanevi Savaşçı çıkma şansınız artıyor. Aynı şekilde yeni bir savaşçı çıktığında ise kutudan çıkan savaşçının nadirlik düzeyine göre şans puanınız azalıyor ve sonraki kutu açışınızda savaşçı çıkma ihtimali düşüyor. Eğer yeterince yüksek bir şans puanına ulaşabilirseniz kutudan Efsanevi Savaşçı çıkma ihtimali artıyor, şans puanınız düştükçe Efsanevi Savaşçı çıkarma ihtimaliniz de azalıyor. Bu nedenle kutu açarken şans puanınızı da göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Son olarak kutudan çıkacak ilk birkaç ödül, oyunun daha adil olması açısından önceden belirlenmiş. Yani açacağınız ilk kutulardan kazanacağınız ödüller oyun tarafından daha önce belirlenmiş, size daha adil bir oyun şansı sunmak için hazırlanmış ödüller olacak. Kutu açarken bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. 

Artık Brawl Stars Mega Kutu’dan neler çıkabileceğini ve kutu açarken daha iyi ödüller kazanma şansınızı artırmanın yollarını biliyorsunuz. İyi eğlenceler.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz