Brawl Stars Mortis Karakteri Özellikleri

Brawl Stars Mortis Karakteri Özellikleri

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl stars Mortis oyunda öne çıkan karakterler arasında yer alır. Gizemliler sınıfına giren Mortis, küreğini kullanarak oyunda ilerler. Süper güçleri için yarasaları kullanır. Rakiplerinin üstüne yarasaları göndererek onları yener. Ayrıca yarasaların yardımıyla kendi gücünü de arttırır. 

Çok hızlı hareket etme kabiliyetine sahiptir. Özellikle savaş topu etkinliğinde hareket kabiliyeti sayesinde daha başarılı olan bir karakterdir. Bu nedenle savaş topu oynarken Brawl Stars Mortis karakterini tercih ederek rakiplerinizi alt edebilirsiniz. 

Brawl Stars Mortis Kostümleri

Taş puanlarınızı kullanarak Mortis için yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Mortis için tercih edebileceğini başlıca kostümleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Serseri Mortis kıyafeti için 150 taş puanına sahip olmanız gerekir. Brawl Stars Mortis gece cadısı kostümünü ise 59 taş puanıyla satın alabilirsiniz. 

Mortis Özel Taktikler

Kısa mesafede rekabet etmeyi tercih edenler için bir hayli uygun olan bu karakter ile etkinlik sırasında rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz. Ana saldırı hareketini gerçekleştirirken hareketine devam eder. Fakat uzun menzilde hareket kabiliyeti yüksek olan karakterlerle karşılaşması, başarı ihtimalini zayıflatır. 

Bu nedenle karşınızdaki karakterlerin özelliklerine göre siz de kendi karakterinizi seçebilirsiniz. Özel gücünüzü kullanmak için en uygun zaman saldırı öncesidir. Bu sayede en üst sağlık seviyesine ulaşarak, saldırıda daha etkin olabilirsiniz. Brawl Stars Mortis hangi etkinliklerde kullanılır, diye merak edenler için top oyununun dışında başarı seviyesi düşük olduğundan çok kullanılması tavsiye edilmez. 

10. Seviye Mortis Özellikleri

  • 5320 sağlık
  • Hareket hızı 820
  • Hasar gücü 1260
  • Ana saldırı dolum zamanı 2,4 saniye olarak gerçekleşir. 
  • yarasa hasar seviyesi 1260, 
  • Yarasa saldırısında 1260 sağlık gücü kazanımı  

 

Yıldız Güçleri

Brawl Stars Mortis yıldız güçleri arasında ürpertici hasat ve sarmal yılan vardır. Ürpertici hasatın kullanılması halinde 1800 sağlık gücüne ulaşan karakter, oldukça güçlenir ve deyim yerindeyse tank haline gelir. 

Bu yıldız gücünü çok sayıda rakibe karşı uygulayarak, sağlık seviyesini daha iyi duruma getirebilirsiniz. Sarmal yılan ise Mortis’in menzilini genişletir. Bu şekilde uzun menzilli rakiplerine şansı bir nebze olsun artar. Ruh toplayıcı gücü ile rakiplerini yendikçe gücünü arttırır. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz