Brawl Stars Ne Demek?

Brawl Stars Ne Demek?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Supercell tarafından 2017 yılında mobil oyun olarak çıkarılan Brawl Stars, milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyun hem iOS hem de Android cihazlarda oynanabiliyorken bilgisayarlara özel sürümü bulunmuyor. Yüksek sistem gereksinimleri olmadığı için birçok mobil cihazda rahatlıkla oynanabilen bir oyundur. 

 Oyunda farklı modlar ve savaşçılar bulunur. Oyunun amacı var olan savaşçıların özelliklerini kullanarak düşman birliklerini yok etmektir. Her savaşçının destansı, efsanevi, gizemli, ender vs. gibi enderlik türü vardır. Savaşçılar ait oldukları türe göre güç ve özellikler bulundurur. Savaşçıların seviyesi arttıkça yeni özellikler aktif olur ve daha güçlü bir hale gelirler. 

Brawl Stars ne demek diye aklınızda soru işareti oluşuyorsa bu yazımızda sorunuza en doğru yanıtı bulacaksınız. 

Brawl Stars Ne Demek?

Brawl Stars, ingilizceden Türkçeye “kavga yıldızları” olarak çevrilebilir. Kavga yıldızları ile dövüşün şampiyonları gibi bir anlam ifade edilmeye çalışılmıştır. Oyuncuların kavgada yıldızlaşabileceği yani en iyi konuma gelebileceğine vurgu yapılır. 

Oyunda bulunan ödül avı, soygun, savaş topu, robot işgali, büyük oyun, boss savaşı, alaşağı, yalnız yıldız, power play, sıcak bölge, süper şehir saldırısı modlarından birini seçerek siz de kendi kavganızın yıldızı olabilirsiniz. 

E-spor kapsamında düzenlenen dünya turnuvalarına katılarak dünya yıldızlarıyla beraber oynama şansı elde edebilirsiniz ve kendinize e-sporcu olarak yeni bir kariyer yolu çizebilirsiniz. Böylece gerçek bir kavga yıldızı olarak oyun keyfini tadabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz