Brawl Stars New Brawler

Brawl Stars New Brawler

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Supercell’in vazgeçilmez oyunlarından olan Brawl Stars new brawler yani yeni karakter en son olarak ne çıkacağını ve bunlar hakkında ki duyumlarımızı sizlere aktaracağız.

Brawl Stars New Brawler En Son Çıkanlar

Brawl Stars en son çıkan new brawler olarak yeni yıl güncellemesiyle oyuna eklenen Edgar ve Byron olmuştu. Ondan öncekiler ise Lou ve Amber’di.

Brawl Stars New Brawler Ne Zaman Çıkacak?

Son çıkan new brawler üstünden çok zaman geçmedi. En son yılbaşı güncellemesiyle 2 yeni brawler oyuna eklenmişti. Ondan öncekiler de birer ay arayla eklenmişti. Sezonun bitimini Ocak sonu olarak düşünürsek büyük ihtimalle ocak sonu veya şubat başı yeni bir karakter oyuna eklenebilir.

Brawl Stars New Brawler Özellikleri

En son çıkan 4 brawler özelliklerine bakacak olursak, Lou kromatik, Amber Efsanevi, Edgar Epik, Byron mistik olarak oyuna katıldı. Bunları göz önüne aldığımızda yeni gelecek karakter büyük olasılıkla kromatik veya efsanevi olmasını bekliyoruz.

Sizlerin brawl stars yeni dövüşçü için düşünceleri neler, bunları bizimle yorum kısmında paylaşırsanız etkileşime geçmiş oluruz. Herkese mega kutu açılımında başarılar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz