Brawl Stars Oyuncakları

Brawl Stars Oyuncakları

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Sevilen mobil oyun Brawl Stars’ın karakterleri çok beğeniliyor. O kadar beğeniliyor ki Brawl Stars oyuncakları yapılmaya başlandı. Özellikle 18 yaş altı çocuk grubu tarafından yoğun olarak oynanan Brawl Stars; oyuncak, poster, anahtarlık gibi ürünlerde figür olarak kullanılıyor. Brawl Stars oynamayı seven çocuklar, mobil cihazların dışında Brawl Stars’ın oyuncaklarıyla da oynamak istiyor. 

Brawl Stars Oyuncakları Çeşitleri

Brawl Stars, oyuncaklara tema olarak işlendi. Brawl Stars oyuncakları, çok çeşitli bir skalaya sahiptir. Farklı farklı türlerde Brawl Stars konseptli oyuncaklar bulunur. Brawl Stars oyuncakları çeşitleri şu şekildedir:

  • Brawl Stars figür setleri
  • Brawl Stars karakter kartları
  • Brawl Stars puzzle
  • Brawl Stars lego
  • Brawl Stars masa oyunu

Brawl Stars Figür Setleri

Brawl Stars Oyuncakları 2021

Brawl Stars oyuncak türlerinden en yaygın olanı figür setleridir. Brawl Stars karakterlerinin minyatür figürlerini barındıran setler  4’lü, 8’li, 10’lu gibi farklı sayılardan oluşuyor. Brawl Stars’da 32 kahraman olduğu için setler bazı kahramanların kombinasyonlarından oluştuğu gibi 32’sini birden barındıran büyük setler de bulunuyor.

Brawl Stars Karakter Kartları 

Brawl Stars Oyuncakları

Brawl Stars karakter kartları, Brawl Stars karakterlerinin özelliklerinin ve resimlerinin bulunduğu renkli kartlardır. Kartlarla, karakterin gücüne göre çeşitli oyunlar oynanabiliyor. 

Brawl Stars Puzzle

Brawl Stars Oyuncakları 2020

Brawl Stars oyuncakları içerisinde çocuklar tarafından en sevilen oyuncak türlerinden biri puzzledır. Brawl Stars karakterleri, arenaları, savaş anı gibi çeşitli görseller puzzlelara resmediliyor. Puzzleların parça sayısı çok değişkendir. Küçük çocuklara yönelik 40’lı puzzlelardan 1000 parçalık büyük puzzlelara kadar pek çok farklı model bulunuyor.

Brawl Stars Lego

Brawl Stars Oyuncakları 2020

Brawl Stars temalı legolar, genellikle kahramanların küçük parçalarından oluşuyor. Çocuklar legoları birleştirerek kahramanları ve savaş arenalarını inşa etmek için uğraşıyor. 

Brawl Stars Masa Oyunu

Brawl Stars Oyuncakları 2020

Kulağa şaşırtıcı gelebilir ancak Brawl Stars oyununun masa oyunu versiyonu da vardır. Brawl Stars arenaları bir karton kağıda resmedilmiştir. Kahramanlar da minyatür boyutlarda hazırlanmıştır. Süper güçleri kullanabilmek için de özellik kartları bulunur. 

Arenanın üzerine istenilen kahramanlar yerleştirilerek strateji uygulanmaya çalışılır. Kahramanın özel gücünü kullanarak kartlar çekilir ve kurallara göre çeşitli görevler tamamlanır. Gerçek Brawl Stars’da olduğu gibi rakibin kahramanları ve savunmaları alt edilmeye çalışılır. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz