Brawl Stars Paralı Mı Olacak?

Brawl Stars Paralı Mı Olacak?

alextugani

Brawl Stars paralı mı olacak sorusu oyun dünyasının gündemine bir anda düştü. Oyunu oynayan herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Eğer Brawl Stars paralı olacaksa oyuna şu anda oynayanlara ne olacak bilmek istiyorlar. Bazıları ise oyun paralı olmadan cihazına indirerek kendini garantiye almak istiyor.

Oyun dünyasının gündeminde hararetli tartışmalara yol açan bu konuyu sizler için araştırdık. Bilinen tüm detayları sizlere aktaracağız. Brawl Stars paralı olacak mı olmayacak mı açıklayacağız.

Brawl Stars Paralı Mı Olacak?

Brawl Stars, birbirinden farklı karakterlerle rakiple savaşmaya yarayan rengarenk, eğlenceli bir oyundur. Oyunun dünya çapında çok fazla oyuncusu bulunuyor. Her gün milyonlarca Brawl Stars maçı yapılıyor. Oyuncuların ilgisine kayıtsız kalmayan yapım ekibi daima oyuna yenilikler ekleyerek daha iyi hale geliyor.

Mobil oyun dünyası için bu kadar önemli olan Brawl Stars hakkında bir anda dedikodular yayılmaya başladı. Oyunlar ilgili pek çok kişi Brawl Stars’ın paralı olacağını konuşuyor. Böyle bir iddia ortaya atılınca paralı olacağını söyleyen ve ücretsiz kalacağını söyleyen iki grup oluştu.

Brawl Stars paralı olacağıyla ilgili hiçbir resmi açıklama yapılmadı. Resmi taraflardan böyle bir açıklama yapılmamışken oyunun paralı olacağını düşünmek yanlış olur. Çünkü paralı olacak diyenler kesin kanıtlar ortaya koyamamaktadır.

Brawl Stars paralı mı olacak sorusunu kendimizce yorumlarsak cevabımız hayır olur. Her geçen gün yeni ücretsiz mobil oyunlar çıkarken Brawl Stars’ı paralı yapmak oyunu rekabette geri plana atacaktır. Bu nedenle Supercell oyunu paralı yapma adımı atmayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz