Brawl Stars Private Server Nedir? Server Listesi

Brawl Stars Private Server Nedir? Server Listesi

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

Brawl Stars en çok oyunlardan biridir. Oyunun orijinal sunucusunun yanı sıra farklı Brawl Stars private server geliştirilmiştir. Bu serverlar Supercell’den bağımsızdır, kaçak serverlardır. Brawl Stars için server oluşturmak isteyen herkes bunu hazırlayabilir. Ancak bazı serverlar var ki oyunun orijinal hali kadar meşhur olmuştur.

Hatta çok kullanılan serverlar sürekli olarak kendilerine güncelleme getirip gerçek Brawl Stars’a yakın kalır. Oyuncular adeta her şeyin serbest olduğu bir Brawl Stars dünyasındadır. Bu yazımızda Brawl Stars private server nedir ve private server çeşitleri nelerdir ondan bahsedeceğiz.

Brawl Stars Private Server Nedir?

Brawl Stars private server, oyun geliştiriciler tarafından hazırlanmış özel sunuculardır. Supercell’den kaçak olarak kendi çabalarıyla yeni sunucu oluşturan oyun geliştiriciler, sunucularını internette yayınlayarak pek çok kişinin oynamasını sağlıyorlar.

Özel sunucuların rağbet görmesini sağlayan nokta ise normalde Brawl Stars’da oynayıp kupa ve maç kazanarak elde edilen pek çok şeyin, daha oyun yeni başladığında açık olmasıdır. Tüm oyuncu kartlarına erişilebilir ve elmas sıkıntısı yaşanmaz.

Brawl Stars private serverlar genellikle android işletim sistemli mobil cihazlarda çalışıyor; birkaç tanesi hariç iOS cihazlarda çalışmıyor.

Brawl Stars Private Server Listesi

Brawl Stars özel sunucusu olarak internette pek çok apk dosyası bulunuyor. Bu sunucuların çok büyük bir çoğunluğu ya işe yaramıyor ya da sadece birkaç kişi tarafından oynanıyor. Çoğunluk ise sadece iki private server kullanıyor. Bu serverlar şu şekildedir;

 

  • reBrawl
  • Nulls Brawl

reBrawl

reBrawl tamamen ücretsiz Brawl Stars sunucusudur. Sınırsız madeni para ve elmas barındırır. reBrawl sunucusu orijinal oyuna ek olarak yeni karakterler ve harita bulundurur.  reBrawl hem klasik moda hem de farklı oyun modlarına sahiptir. Klasik modu hem Android hem de iOS cihazlarda çalışırken; oyun modları sadece android cihazlarda çalışır.

Nulls Brawl

Nulls Brawl, en fazla kullanılan Brawl Stars private serverdır. Nulls Brawl’da, Brawl Stars’daki tüm karakterler açıktır. Ayrıca sınırsız elmas ve madeni para bulundurur. Nulls Brawl’da diğer oyunuclarla birlikte rahatlıkla maç yapılabiliyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz