Brawl Stars Taş Fiyatları Listesi

Brawl Stars Taş Fiyatları Listesi

Jabrayilov

Brawl Stars Taş fiyatları, taş satın almayı planlayan oyuncuların kesinlikle incelemesi gereken bir listedir. Brawl Stars taşları birçok pin satışı yapan sitede satıldığından güncel fiyatları bilmek karşı alışverişler yapmanızı sağlayacaktır. Taş fiyatları listesini incelemezseniz piyasanın üstünde ücretlere taş alıp sonradan pişman olabilirsiniz.

Brawl Stars’da ne kadar çok taşınız varsa oyunda o kadar hızlı ilerlersiniz. Maç sonucunda elde edilen sandıklardan bazen taş çıksa da bu taşlar hemen tükenir. Çünkü dükkanda taşla satılan birçok şey vardır ve ucuza öge pek bulunmamaktadır. Alışveriş yapmadan önce kesinlikle incelemeniz gereken Brawl Stars taş fiyatları listesini sizlerle paylaşacağız.

Brawl Stars Taş Fiyatları Listesi

Brawl Stars taşları; elmas, gem, yeşil taş olarak da bilinir. Oyunun ödeme birimi bu taşlardır. Oyun içi alışveriş yaparken taşları kullanırsınız. Oyunda yeni karakterler açmak istediğinizde yüklü miktarda taşa ihtiyaç duyarsınız. Yeni karakter sahibi olmak çok güzel olmasına rağmen o kadar taşı bulmak sizi zorlayabilir. Böylece taş satın almak en kolay yol haline gelebilir.

Brawl Stars taş fiyatları listesi şu şekildedir;

  • 30 Taş – 18,99 TL
  • 80 Taş – 46,99 TL
  • 170 Taş – 89,99 TL
  • 360 Taş – 189,99 TL
  • 950 Taş – 469,99 TL
  • 2000 Taş – 949,99 TL

Brawl Stars taş fiyatları için belirleyici faktör döviz kurudur. Dövizde yaşanan yükselişler zaman zaman taş fiyatlarına zam olarak yansıtılır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz