Call Of Duty AR Silahları Hangileri – Call Of Duty Mobile

Call Of Duty AR Silahları Hangileri – Call Of Duty Mobile

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Call Of Duty

Call of Duty Mobile, Unity motoruyla geliştirilmiş ve ABD merkezli oyun dağıtım şirketi Activision tarafından yayınlanarak mobil oyun piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı. Son veriler ışığında oyunun 200 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığı tahmin ediliyor. Eğer siz de 200 milyonu aşkın oyuncu havuzunun arasında hızla yükselip bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız Call of Duty AR silahları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Call of Duty Mobile AR silahları hakkında bilgi sahibi olmak çoğu zaman hayatta kalmanıza ve oyunu yüksek bir sıralamayla bitirmenize yardımcı olacaktır. Hazırsanız AR silahlarını tanımaya ve incelemeye başlayalım…

Call of Duty AR Silahları Nelerdir?

Call Of Duty AR Silahları Hangileri 2020

İngilizce açımı Assault Riffle olan AR, Türkçe’ye saldırı tüfekleri olarak çevrilebilir. Call of Duty Mobile AR silahları, isimlerinden de anlaşılabileceği üzere saldırıya en uygun silahlardır. Hasar tüfeklerinin; hasar, menzil ve atış hızı gibi parametreler bakımından bir nebze dengeli olduklarını ve bu yüzden Call of Duty Mobile en iyi silahlar dendiğinde akla saldırı tüfeklerinin geldiğini söyleyebiliriz.

Call of Duty Mobile AR silahı hangisi sorusunu en iyisinden en kötüsüne doğru olmak kaydıyla aşağıdaki liste ile cevaplayabiliriz:

  • AK47: FPS oyunlarının fenomen saldırı tüfeği AK47(nam-ı diğer Kalaşnikof veya keleş), Call of Duty Mobile Battle Royal en iyi silahlar listesinde de en başı çekiyor. Geri tepme kontrolünü öğrendiğiniz anda bu silahın mermileri düşmanların üzerine asit yağmuru gibi yağacaktır.
  • M16: Çoğu FPS oyununda AK47’nin en yakın rakibi ve ilk alternatifi olarak öne çıkan M16, orta menzilde kolay geri tepme kontrolü ve yüksek hasarıyla dikkat çekiyor.
  • BK57: Seviye 115’te açılan bu silah, teknik özellikleri bakımından AK47 ve M16 ile karşılaştırılamayacak olsa da kullanması oldukça keyifli.
  • Type 25: Yakın mesafelerde seri atışlar yaparak düşmanı bozguna uğratabilirsiniz.
  • M4: Kullanması oldukça kolay bir silah olarak karşınıza çıkan M4, düşük hasarına rağmen seri atışlarıyla öne çıkıyor.
  • AK117: İsmi AK47’i çağrıştırsa bile teknik özellikleri AK47’nin yanından bile geçemeyecek bir silah. AK117, az ama koyu bir kullanıcı kitlesine sahip.
  • ASM10: Bu saldırı tüfeğini, AK47’nin bir alt versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Geri tepme oranının AK47’den düşük olması avantaj yaratsa da tüfeğin hasar ve menzili de düşük, bu da dezavantajı.
  • LK24: Bu tüfeği de M16’nın bir alt versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Seviye 74’te açılan bu silahı özellikle beklemek yerine diğer silahları geliştirmenizi tavsiye ediyoruz.     

Güncel Call of Duty Mobile saldırı tüfekleri listemiz burada son buluyor. Attığınız HS olsun, keyifli oyunlar!

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz