Clash of Clans Hesap Aktar Nasıl Yapılır?

Clash of Clans Hesap Aktar Nasıl Yapılır?

admin
05-05-2021 - Oyun - Clash Of Clans

Clash of Clans hesap aktarma köyünü başka cihazda açmak isteyen oyuncuların en çok zorlandıkları konulardan birisidir. Hesap aktarmayı bilmeyen oyuncular büyük emek verdikleri hesaplarını Clash çöplüğündeki kayıp hesaplar arasına terk etmektedir.

Neyse ki hesap aktarma zor bir işlem değildir. Oyuncular rahat bir şekilde hesaplarını cihazdan cihaza geçirebilir. Hepsi birkaç dakika sürecek işlemler sonunda herkes hesabına yeni cihazında aktif hale getirebilir. Bu yazımızda Clash of Clans hesap aktar nasıl yapılır açıklayacağız.

Clash of Clans Hesap Aktar Nasıl Yapılır?

Clash of Clans’da hesap aktarımı yapabilmenin birden fazla yöntemi vardır. Size en uygun yöntemi seçerek kolayca hesabınızı başka bir cihaza aktarabilirsiniz. Clash of Clans hesap aktar yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Google Play ile Hesap Aktarımı

  • Öncelikle eski cihazda oyuna girerek oyunu Google Play ile bağlayın. Zaten bağlıysa bu adımı atlayabilirsiniz.
  • Yeni cihaza girerek Clash of Clans indirin. Oyunu açtıktan sonra hızlı bir şekilde eğitimleri tamamlayın.
  • Ayarlara giderek oyunu Google Play ile Giriş yazısının altındaki butona tıklayın. Köyünüzü bağladığınız Google Play hesabının bilgilerini girin.

Cihaz Bağlayarak Hesap Aktarımı

  • Eski cihazınızda ayarlara girerek “Bir cihazı bağla” butonuna tıklayın.
  • Açılan pencereden “Bu eski cihaz” butonuna tıklayın.
  • Ardından ekranda yeni cihaza girilmesi gereken kod çıkacaktır. Kodun süresi dolmadan yeni cihazınızda “ayarlar>bir cihazı bağla>bu yeni cihaz” yolunu takip ederek kodu yazın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz