Clash of Clans inşaatçı Üssü Düzeni Güncel

Clash of Clans inşaatçı Üssü Düzeni Güncel

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Clash Of Clans

Hoş bir tasarım ile karşımıza çıkmakta olan clash of clans inşaatçı üssü düzeni itibariyle de büyük bir öneme sahiptir.

Sistematik ve devamlı bir şekilde oynandığı taktirde önemli başarımlar elde etme vaadi sunan Clash of Clans, mobil oyunlar arasında fark yaratan bir strateji oyunudur. Kullanıcıların son derece önemli başarılar elde ederek klanlara dahil olduğu oyun, adeta bir köy savaşlarının simülasyon sistemidir.

İnşaatçı üssü, oyuna gelen güncellemeler çerçevesinde seçenekler arasına dahil edilmiş olan bir köy çeşididir. Oyuncuların düzen kurarak rakip saldırılardan en az hasar ile ayrılmaya uğraştığı bu sistemde, her level için farklı ayrıcalıklar barınmaktadır.

Bu bağlamda da köy dizaynını yapmak ve sonrasında offline olunsa dahi köy saldırılarından fazla bir hasar almadan ayrılmak mümkündür. Elbette ki bu durum inşaatçı üssü düzeninin sistematik bir biçimde yapılabilmesi ile mümkün olur.

Clash of Clans İnşaatçı Üssü Düzeni Nasıl Olmalıdır ?

Clash of Clans İnşaatcı Üssü Düzeni

Özellikle 3 levelden sonra önemli imkanların oyuncuların karşısına çıktığı oyunda, inşaatçı üssü için haritaya gemi ile gitmek gerekir. Gemi ile gittikten sonra clash of clans inşaatçı üssü düzeni sahip olunan level ve ayrıcalıklara bağlı olarak kurulabilir.

Köy binasının en merkezi konumda yer alması, saldırılar olsa dahi hasar seviyesini azaltmak ve minimum zarar ile saldırıyı def etmek adına son derece önemli olarak nitelendirilir. Bunun yanı sıra ana binayı korumak da asıl amaç olarak gösterilir.

Dolayısıyla ana binayı en merkezi konuma almak ve sonrasında da savunma sistemini kurmaya başlamak gerekir. Köy binasının etrafına çekilen kaleler ile beraber savunma sistemi de yavaş yavaş geliştirilmektedir.

Köy binasını tam ortaya koyan ve sonrasında da savunma ağlarını ören oyuncular, rakip saldırıların düşük yıldızlar ile bitmesini sağlamaktadır. Oyunda savunma amaçlı kurulan düzenler, azami zararı en alt seviyelere indirmektedir.

Böylelikle oyun içerisinde saldırılara maruz kalan oyuncular, köy binasının merkezi bir bölgede yer almasından dolayı sorun yaşamadan saldırıları def etmektedir. Bunun sonucunda da düşman oyuncularına ganimet çok daha az seviyelerde gitmekte ve düşmanlar süreçten zararlı çıkmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz