Clash Quest Ne Zaman Çıkacak?

Clash Quest Ne Zaman Çıkacak?

admin
09-04-2021 - Oyun - Clash Quest

Supercell resmi Twitter hesabından üç yeni Clash oyunu yayınlayacağını duyurduktan sonra Clash Quest ne zaman çıkacak sorusu oyun meraklılarının aklında yer almaya başladı. Mobil oyun dünyasının devlerinden olan Supercell, yeni çıkaracağı oyunlarla adeta gündeme oturdu. Clash of Clans ve Clash Royale ile büyük bir oyuncu kitlesine sahipken yeni Clash oyunlarıyla mobil oyunculara daha fazla erişmeyi hedefliyorlar. Bu yazımızda Clash quest ne zaman çıkacak sorusunu cevaplandıracağız.

Clash Quest Ne Zaman Çıkacak?

Clash Quest, sıra tabanlı bir strateji oyunu. Sıra tabanlı ifadesini biraz açarsak satranç gibi oyuncuların dizilmesi ve oyuncuların dizilimine göre çeşitli hareketlerin, komboların oluşması gibi düşünebilirsiniz. Bu oyunda rakip bir köy, ileri düzey silahlar veya canavarlar olabiliyor. Her bir savaşa belirli sayıda askerle ve bu askerlerin farklı dizilimleriyle başlanıyor. Rakip ordu bitmeden yenilirse bir diğer bölüme geçiliyor.

Tabi ki savaşların sonunda ödüller veriliyor. Seviye atladıkça kilidi açılan birlikler orduya dahil edilebiliyor. Her bir karakterin kendine has davranışları ve saldırısı vardır. Bu oyundaki kilit nokta karakterlerin yetenekleriyle oluşturulan kombolardır. Diğer Clash oyunlarından aşina olduğumuz birlik seviyesi yükseltme sistemi bu oyunda da bulunuyor.

Clash Quest hakkında en merak edilen konu ise çıkış tarihidir. Supercell yetkilileri tarafından oyun hakkında çeşitli bilgiler verildi ancak Clash Quest ne zaman çıkacak açıklanmadı. Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyor ama önümüzdeki günlerde yetkililerin tekrar açıklama yapacağı tahmin ediliyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz