CoD Mobile Ocak Ayı Yenilikleri

CoD Mobile Ocak Ayı Yenilikleri

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Call Of Duty

Call of Duty: Mobile için yenilikler Activision tarafından Reddit üzerinden duyuruldu. İşte bu ay gelecek olan yenilikler.

  • Prop Avı Modu: 1-15 Ocak
  • Battle Royale’de Keskin Nişancı Mücadelesi Modu: 1-15 Ocak
  • MQ-27 Dragonfire (yeni skor kartı): 3-12 Ocak
  • Yeni mod ve meydan okuma: Stick & Stones, 10–15 Ocak

Call of Duty hayranları MQ-Dragonfire’ı biliyor, çünkü Black Ops 2’de bir savaş uçağıydı. Bu özelliklerin yanı sıra, oyunun Battle Royale ve Çok Oyunculu modlarında hafta boyunca yenilikler olacak.

Daha fazla oku : PUBG en iyi taarruz silahları

Tatil etkinlikleri CoD Mobile’de devam ediyor . Oyuna 19 Ocak’a kadar belirli sayıda gün olarak giriş yaparsanız, iki silah görünümü de dahil olmak üzere birçok ödül kazanabilirsiniz.

Cod Mobile Silahlar

Cod Mobile Yeni Silahlar
Cod Mobile Silahlar

Activision ayrıca , ilk olarak CoD: Modern Warfare’de yayınlanan LMG silahı Holger-26’nın ücretsiz CoD Mobile Battle Pass’ın Tier 15 ödülünün nasıl kullanılacağı hakkında bir rehber yayınladı (Rehber ingilizce) . Orta derecede hasara rağmen, hibrit tarzı silah yüksek hareket kabiliyeti sunuyor ve yönetilebilir geri tepmeye sahip.

Şirket, silah için birkaç yapı ve cephane sayısını önemli ölçüde düşüren ve çok daha fazla hareket kabiliyetine izin veren ve yeniden yükleme süresini kısaltan mühimmat eki (seviye 25) gibi bir dizi ek sunuyor.

Yeni özelliklerin keyfini çıkarmanın yanı sıra, ikinci sezonun bir sonrakine geçmeden önce on günü var. Üçüncü sezon için resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak 22 Ocak’ta gelecek bazı silahlar internete sızdı.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz