Colette Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Colette Brawl Stars Özellikleri Kostümleri Resmi

Jabrayilov
30-03-2021 - Oyun - Brawl Stars

30. seviye Brawl Passs ödülü olan Colette, kromatik savaşçı olarak dikkat çekiyor. Colette Brawl Stars, gün geçtikçe herkesin elde etmek istediği bir savaşçı haline geliyor. Resmen hedefinin canını okuyan Colette, kendine has vergilendirme sistemiyle oyunda büyük avantaj sağlıyor. 

Birinci seviyede bile 500 hasar veren ve 3200 sağlığa sahip olan Colette, destesinde olduğu oyuncuları zafere doğru adım adım taşıyor. Süper gücünü kullandığında ise ortalığı darmadağın ediyor.

Colette Brawl Stars Çıkarma Teknikleri 

İyi bir savaşçı olan Colette’ı çıkarmak için yapılması gerekenler oldukça basittir. Brawl Stars’da yaptığınız maçlar sonucu kazandığınız kutuları açarak Colette’ı çıkarabilirsiniz. Colette’ı çıkarma şansınızı artırmak için daha fazla maç yaparak daha fazla sayıda kutu açabilirsiniz.

Eğer hemen Colette çıkarmak istersiniz elmas ile satın alabilirsiniz. Yeteri kadar elmasınız yoksa marketten para karşılığı elmas satın alabilirsiniz. Brawl Stars’ın anlaşmalı iş ortakları tarafından elde ettiğiniz kuponları kullanabilirsiniz. 

Colette Brawl Stars Kostümleri

Rakiplerinin sağlığıyla oynayan Colette’nin varsayılan kostümünün dışında bir tane kostümü vardır. Trixie adındaki bu dış görünüm Brawl Pass’a özeldir. Brawl Pass sahibi olmayan oyuncular maalesef Colette’ın kostümünü açamazlar.

Colette Yıldız Gücü

Colette 9. seviyeye ulaştıktan sonra iki tane yıldız gücüne kavuşuyor. Colette Brawl Stars yıldız güçleri şu şekildedir:

  1. İtme: Süperini kullanmadan önce bu güç sayesinde tüm düşmanları sürükleyebilir. Böylece düşmanlar sersemler, tüm saldırıları ve süperleri bozulur.
  2. Kitle Vergisi: Süperi ile birlikte her düşman vuruşunda %10 hasar azaltma kalkanı gelir ve süperi kullandıktan sonra kalkan 5 saniye kalır.  

Colette Brawl Stars Özellikleri

Colette, rakiplerinin sağlığına göre hasar verir. Eğer bir rakibin sağlık seviyesi yüksekse daha fazla hasar verirken düşükse daha az hasar verir. Savaş esnasında stratejik anlarda kullanılırsa oyunun gidişatını tamamen değiştirebilir. Colette’ın özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Hareket hızı 720’dir ancak süperinin kullanınca 7200 olur.
  • Özel hedeflere daha çok hasar verir.
  • Gadget’i çağırılırsa düşman Brawler’ın sağlığının %37’sini elinden alır. Eğer hedef özel bir hedefse %74’üne zarar verir.
  • 8.67 menzile sahiptir; vuruş başı %25 süper şarj olur.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz