CS GO 4 3 Siyah Bar Kaldırma

CS GO 4 3 Siyah Bar Kaldırma

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO 4 3 siyah bar kaldırma işlemini bu içeriği okuduktan sonra birkaç dakika içerisinde halledebilirsiniz. Sizin için listelediğimiz adımları harfiyen uygular uygulamaz en iyi sonucu alacağınızdan emin olunuz.

Counter Strike Global Offensive oyuncularının konsantrasyonunu dağıtan siyah barı kaldırabilmek mümkün. Üstelik CS GO 4 3 siyah bar kaldırma işlemi için herhangi bir program indirmenize de gerek yok. 

CS GO 4 3 Siyah Bar Kaldırma Programı

Oyun çözünürlüğünü 4 3 yapıp rakibi daha rahat haklamak istemenize karşın, siyah bar engeline takılıyor olabilirsiniz. Ancak bu görsel sorunu ortadan kaldırmak çok basittir.

Eğer siyah bardan kurtulmak için program indirmeniz tavsiyesinde bulunan internet siteleri varsa, farklı amaç taşıyor olabileceklerini düşünmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Bilgisayarınızı ele geçiren virüsler neler neler yapmaz ki? Gizli bilgilerinizi, banka hesaplarınızı, fotoğraflarınızı hatta size ait birçok şeyi (konumunuz, IP adresiniz vs.) ele geçirebilirler. 

Bu yüzden herhangi bir üçüncü parti program indirmek yerine aşağıdaki yönergeleri uygulayarak güvenli bir şekilde siyah bardan kurtulabilirsiniz.

CS GO 4 3 Siyah Bar Kaldırma Ayarları

Rakibinizi headshot (kafadan) haklamak istiyorsanız oyunu 4 3 modunda oynamanızı sadece CS:GO eleştirmenleri değil, profesyonel CS:GO oyunları da öneriyor. Çünkü bu ayardayken rakiplerin kafası daha büyük görünüyor.

Ama oyunu 4 3 modunda oynamak isterken siyah bar engeliyle karşılaşmanız gayet mümkün. Bu siyah barı kaldırabilmek için aşağıdaki adımları dikkatlice uygulamanız gerekiyor;

  • Masaüstünü açıp sağ tıklayın. İntel Grafik Ayarları’nı seçin. Eğer Nvidia GeForce ekran kartınız varsa, yine bu sekmeden giriş yapacaksınız.
  • Buradan Ekran tuşuna basın.
  • Ölçeklendirme kısmını Tam Ekrana Ölçeklendir olarak belirleyin ve Uygulama Ayarlarını Geçersiz Kıl butonunu işaretleyin.
  • En son sağ altta yer alan Uygula tuşuna tıklayın. Oyunu açtığınızda siyah barın kalktığını göreceksiniz.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz