Cs Go Bunny Açma Kodu Bunny Hızlandırma Kodu

Cs Go Bunny Açma Kodu Bunny Hızlandırma Kodu

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - CS:GO

Cs Go bunny açma da, daha hızlı zıplamak ve hareket etmek adına oyunculara ekstra katkı sağlamaktadır.

Dünyanın en çok ilgi gören FPS oyunlarının başında gelen Counter Strike Global Offensive, milyonlarca oyuncunun rekabet etmesini sağlamaktadır. Profesyonel e-Spor alanında da en çok oynanan oyunların başında gelen CS GO’da, turnuvalar milyon dolarlık ödüller ile yoğun bir ilgi görür.

Bu bağlamda profesyonel oyuncular kadar oyunu oynayan standart oyuncular da oldukça heyecanlı maçlara imza atarlar. Rütbe sisteminde en iyisi olmak isteyen oyuncular, bu bağlamda bazı yardımcı detaylara da ilgi gösterir.

Cs Go Bunny Açma Bunny Hızlandırma Kodu+

Cs Go Bunny Açma Kodu Bunny Hızlandırma Kodu 2020

Oyuncuların zıplama kabiliyetlerini geliştirebildiği bunny seçeneği ile, haritada çok daha hızlı bir biçimde hareket etmeleri mümkündür. Maç esnasında çok daha aralıksız ve pratik bir şekilde zıplamaya yarayan cs go bunny açma seçeneği, konsola yazılacak bir kod ile mümkün hale gelmektedir.

Cs Go Bunny Hızlandırma Kodu

Bunny açmak için ayarlar kısmında geliştirici konsol seçeneğini etkin hale getirecek olan oyuncular, ardından konsolu açmalıdır.

  • Konsola yazılacak olan “bind mwheelup +jump” yazısı, Mouse ile bunny yapabilme özelliğini aktif hale getirir.
  • Bu kod ile Mouse üzerinde yer alan orta tuşun yukarı ve aşağı hareket ettirilmesi bunny yapabilmek adına yeterli olmaktadır.
  • Aynı zamanda “bindmwheeldown +jump” yazmak da, Mouse ile aşağı doğru hareket ederek bunny yapmanın önünü açmaktadır.
  •  

Son derece pratik ve bir o kadar da kolay olan cs go bunny açma seçeneği, rekabetçi maçlar da dahil olmak üzere oyunun tüm modlarında ekstra katkı sağlamaktadır.

Elbette ki tüm bunlar için “sv_autobunnyhopping 1” yazarak offline yerlerde otomatik bunny yapma imkanı da bulunur.

Rekabetçi maçlar ve yoldaş karşılaşmaların sık sık tercih edildiği Cs Go’da, bu imkan oyuncuların hareket kabiliyetini geliştirmesine de olanak tanımaktadır. Klavyede ilerleme tuşu olan W’ye basarken Mouse yardımı ile kolayca yapılabilen bunny, oyunculara ekstra ivme kazandırır.

Böylelikle haritanın toplam yürüme süresi olan mesafe, cs go bunny açma seçeneği sayesinde çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve oyuncular kendilerine avantaj sağlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz