CS GO Bunny Hızlandırma Kodu

CS GO Bunny Hızlandırma Kodu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO Bunny hızlandırma kodunun nasıl yapılacağına ilişkin en detaylı bilgiyi, siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız bu içerikten edinebilirsiniz. 

Counter Strike Global Offensive oynarken karakterimizin beklediğimiz hızla gitmemesi, sinirimizi bozabilir. Nitekim, hızlı hareket eden bir karakter sayesinde hem çatışma alanına kolaylıkla girebilir; hem de tehlike anında tüyebiliriz.

CS GO oynayanların büyük çoğunluğu ise karakterin hızlandırılıp hızlandırılmayacağını dahil bilmiyor olabilir. Şimdi, karakterinizi hızlandırabilmeniz için uygulamanız gereken adımları listeleyebiliriz;

CS GO Bunny Hızlandırma Kodu

İçeriğin giriş kısmında, karakterinizi hızlandırabileceğinize dair müjdeli haberi vermiştik. Şimdi gelelim, uygulamanız gerekenler listesine;

  • Oyun konsolunu ESC tuşunun altında yer alan tuşa basarak açın. 
  • Oyunda bu tür kodları, yani hileleri girebilmek için konsola ilk olarak “sv_cheat 1” kodunu yazın. Bu işlemin ardından, oyun hilelere açık bir hale gelecek.
  • Daha sonra, “sv_autobunnyhopping 1” kodunu girmeniz gerekiyor.
  • Bu işlemin ardından karakteriniz eskiye kıyasla daha çabuk hareket etmeye başlayacak. 

Eğer, CS GO bunny hızlandırma kodunun çalışmadığını düşünüyorsanız, oyun konsoluna “sv_restart 1” yazın ve sv_autobunnyhopping 1 kodunu bir daha girin. 

Çoğu zaman ilk seferde sv_autobunnyhopping 1 kodu işe yarıyor yaramasına karşın; eğer istediğiniz verimi alamazsanız bir kez daha girebilmek için sv_restart 1 yazabilirsiniz.

CS GO Bunny Hızlandırma Kodu Ne İşe Yarar?

Karakterinizin olması gerektiğinden daha yavaş gittiğini ve daha yavaş hareket ettiğini düşünüyorsanız, bu kodu girebilirsiniz. Bu sayede hem daha hızlı hareket edeceksiniz, hem de daha çabuk nişan alacaksınız.

Unutmadan, CS GO bunny hızlandırma kodunu rekabet maçlarında kullanamazsınız. Sadece arkadaşlarınızla birlikte düzenlediğiniz maçlarda kullanabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz