CS GO CFG Nereye Atılır?

CS GO CFG Nereye Atılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO CFG nereye atılır? sorusuna ilişkin en detaylı bilgiyi almak için doğru yerdesiniz. CFG dosyası hakkındaki en detaylı bilgiler bu yazıda!

Oyunu kişiselleştirmek, hatta tamamen kolaylaştırmak isteyen oyuncuların sıklıkla başvurduğu bir uzantı olarak dikkatleri üzerine toplayan CFG’nin değeri her geçen gün artıyor.

Aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uyguladıktan sonra CS GO CFG nereye atılır? sorusunun cevabını almış olacaksınız. 

CS GO CFG Nereye Atılır?

Oyundaki ayarları kişiselleştirmek isteyen oyuncuların kullandığı bir uzantı olan CFG sayesinde oyunun rengini, silah alma tuşunu hatta FPS ayarlarını bile düzenleyebileceğiniz söyleniyor.

CS GO CFG dosyasını başarılı bir şekilde kurabilmek için ilk önce;

  • Örneğin, dünyanın sayılı oyuncularından biri olarak gösterilen Türk yıldız XANTARES’in kullandığı cfg dosyasını buradan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz CFG dosyası .zip uzantısı olabilir. Bu dosyayı dizine çıkartarak işlemlere başlayabilirsiniz.
  • Sonu .cfg ile biten dosyaları bir köşeye ayırıp sırasıyla Steam ve Steamapps buradan ise Common ve Counter Strike Global Offensive-csgo-cfg klasörüne girin.
  • Az evvel ayırdığınız sonu .cfg ile biten dosyaları buraya atın.
  • Eğer oyun açık haldeyse oyunu kapatıp tekrar girmeniz tavsiye edilir.
  • Oyuna tekrar girince oyun konsolunu açıp buraya exec_dosyaadi.cfg kodunu yazın. Böylece işlemi tamamlamış olacaksınız.

CS GO CFG Kodu Zararlı mı?

Şu ana kadar envaiçeşit CS:GO oyuncusunun .cfg uzantılı dosya kullandığı tespit edildiği için banlandığı biliniyor. 

Eğer siz de hesabınızın askıya alınmasını istemiyorsanız, bu tip dosyaları rekabet maçlarından önce silmeye özen gösterin.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz