CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - CS:GO

Wallhack olarak da bilinen CS:GO duvar arkası görme kodu, oyun içerisinde önemli avantaj sağlayan bir hiledir. Hiçbir şey indirmenize gerek olmadan sadece bu kodu girerek farklı bir oyun deneyimine şahit olabilirsiniz. Özellikle YouTube ve Twitch gibi platformlarda yayın yapan içerik üreticileri bu kodu kullanarak eğlenceli oyun yayınları hazırlıyor.

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu Nedir?

Duvar arkası görme kodu, binaların içindeki rakipleri ve eşyaları görmeye yarayan koddur. Bu kod sayesinde kimin ne yaptığı görülebilir. Bunun için konsola “r_drawothermodels 2” yazılır. Ardından rakipler duvarların arkasında görünür hale gelir.

Wallhack yapan oyuncular rakiplerinin neler yaptığını gördüğü için ona göre hazırlıklı oynar. Böylece maç kazanma oranı artar. Wallhack yapmış biri diğer oyunculara göre çok avantajlıdır.

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır?

Duvar arkası görme kodunu yapmak aşağıdaki gibidir:

 

  • Klavyede bulunan “é” tuşuna basarak konsolu açın.
  • Ardından konsola “sv_cheats 1” yazıp enter tuşuna basın.
  • Sonra konsola “r_drawothermodels 2” yazıp enter tuşuna basın.

Böylece duvar arkası görme aktif hale gelecektir. 

Wallhack sadece eğlence ve antreman modlarında yapılabiliyor. Rekabetçi ve benzeri sunucularda duvar arkası görme kodu çalışmıyor. Bu kod tamamen eğlence amaçlı hazırlanmış bir kod olduğu için rekabetçi modda diğer insanların başarısını etkilememek adına kullanılamıyor. Özellikle arkadaşlarınızla eğlence maçları yaparken bu kodu kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz