CS GO Görünmezlik Kodu

CS GO Görünmezlik Kodu

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO oynarken oyuncular çeşitli hileler yaparak oyunu kendileri için daha keyifli hale getiriyorlar. CS GO görünmezlik kodu da bahsi geçen hile kodlarından bir tanesidir.  Kod kullanılarak oyun daha kolay ve eğlenceli bir hale gelebilir. Kodun sağladığı üstünlükten faydalanılarak oyunun galip tarafı haline gelebilirsiniz.

CS GO pek çok farklı koda sahiptir. Bu kodları kullanmak için herhangi bir programı indirip kurmanız gerekmiyor. Oyun içinde yazacağınız kodla görünmez olabilirsiniz. 

CS GO Görünmezlik Kodu Nedir?

CS GO oyununda görünmezlik kodu “amx_glow nick 0 0 0 0 0″dir. Bu kodu aralarındaki boşluğa, büyük-küçük harf dengesini göz önünde bulundurarak girmelisiniz. 

Görünmezlik kodu aşağıdaki gibi kullanılır:

  • Görünmezlik kodu sunucu üzerinden yapıldığı için öncelikle oda sunucusunun hilelerini açmalısınız. Bunun için konsola “sv_cheats 1” yazın ve sunucuyu restart edin.
  • Ardından konsolu tekrar açarak “amx_glow nick 0 0 0 0 0” yazın. Enter tuşuna baktıktan sonra görünmez olmaya başlayacaksınız.
  • Eğer görünmezliğinizin kalıcı olmasını isterseniz tekrardan konsolu açıp “amx_glow2 nick 0 0 0 0 0” yazıp enter tuşuna basın. Böylece kalıcı görünmezliğiniz başlayacaktır. 

CS GO Görünmezlik Kodu Ne İşe Yarar?

Görünmezlik kodu oyun içerisinde sizi görünmez hale getiren koddur. Kodu uyguladıktan sonra arkadaşlarınız dahil olmak üzere kimse sizi göremez. Oyuna adeta bir hayalet gibi devam edersiniz. Kalıcı görünmezlik kodunu kullanarak görünmezlik serüvenini uzun süre yaşayabilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz