CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - CS:GO

Skor tablosu kenarında görünen cs go hizmet madalyası bazı şartlar yerine getirildiğinde oyunculara hediye olarak verilmektedir. Bu hizmet madalyalarını kazanabilmek için  40. seviye olabilmemize yetecek kadar deneyim puanı kazanmanız gerekiyor.

CS GO Hizmet Madalyası Nasıl Alınır?

Cs go hizmet madalyası para açısından değeri bulunmayan bir oyun içi öğedir. Oyuncular için manevi değer taşıyan bu öğe oyuna ne kadar emek verdiğinizin bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Bu madalyayı kazanabilmek için oldukça hızlı bir şekilde seviye atlamanız gerekiyor. Hizmet madalyasını kazanabilmek için nasıl bir yol izlemeniz gerekir;

CS:GO 2021 Hizmet Madalyası

  • O sezon içerisinde gerek rekabetçi maçlar gerekse başka oyun modları içerisinde vakit geçirerek deneyim puanı kazanmak.
  • Deneyim puanları ile seviye atlayarak 40. seviyeye ulaşmak.
  • 40. seviyeye ulaştıktan sonra oyunun size göndereceği ”Hizmet Madalyasını Al” seçeneğini seçerek hizmet madalyası sahibi olabilirsiniz.

40. seviye oyun içerisinde ulaşabileceğiniz en yüksek seviyedir. 40. seviyeye ulaştıktan sonra seviyeniz sıfırlanır ve tekrardan 1. seviye olarak başlarsınız. Aynı sene yani sezon içerisinde tekrardan 40. seviyeye ulaşabilirseniz farklı renk bir hizmet madalyası sahibi olabilirsiniz. Bu döngüleri tekrarlayarak hizmet madalyanızı geliştirebilir ve yeni açılan farklı renkteki hizmet madalyalarını kullanabilirsiniz.

Profiliniz içerisinde sergileyebileceğiniz bir öğe olan CS GO 2021 hizmet madalyası özellikle son aşamada oyunculara sunulan rengi ile oyun içerisindeki prestijinizi arttırmanıza fayda sağlayacaktır. Hizmet madalyasının 6. döngü sonunda açılan nadir rengi ise kırmızı olarak belirlenmiş şekilde.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz