CS GO isim Değiştirme Nasıl Yapılır

CS GO isim Değiştirme Nasıl Yapılır

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO isim değiştirme nasıl yapılır? CS:GO isim değiştirme işlemi yaparken zorlanıyor musunuz? CS GO nick değiştirme işleminin tüm detaylarını öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Önümüzdeki Ağustos ayında 8. yaşını doldurarak 9. yaşına merhaba diyecek olan efsane FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive ya da kısaca CS:GO, günümüzün en çok oynanan ve izlenen oyunlarından biri.

Özellikle Faceit ve Dreamteams gibi platformların, gerçekten iyi oynayan oyunculara profesyonel oyuncu olma konusunda büyük fırsatlar yarattığı bir dönemdeyiz. İyi bir CS:GO oyuncusu olmak için ihtiyacınız olan tüm eğitim videolarını, alıştırmaları ve püf noktaları(smoke atma, peek yapma vs) gibi sınırsız kayna yalnızca bir tık uzağınızda.

Peki iyi bir oyuncu olma yolunda ilerlerken nickinizle nam salmak, oyun içi isminizle tanınmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise işte karşınızda CS GO isim değiştirme güncel rehber…

CS GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

CS GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır 2020

İlhamını efsane oyun CS 1.6’dan alarak modern çağa uygun grafik ve mekaniklerle 2012 yılında piyasaya sürülen CS:GO oyununda isim değiştirmek oldukça kolay. Çoğu oyunsever Steam nicki değiştirmeden CS GO nickini değiştirmek istiyor ancak 2020 yılı itibariyle böyle bir değişim gerçekleştirmek mümkün.

CS:GO, aynı Steam platformu gibi Valve şirketinin bir ürünü. Hal böyle olunca, Valve, Steam’de ayrı CS GO’da ayrı nick kullanılmasına sıcak bakmıyor. Ancak Steam üzerinden nick değiştirerek CS GO isim değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. CS GO isim değiştirme işlemi için herhangi bir ücret talep edilmiyor veya belirli bir kota konulmuyor.

Aşağıdaki adımları takip ederek CS GO nick değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

  1. Steam’i açın.
  2. Üst menünün en sağında büyük harflerle şu anki isminiz yazıyor olmalı. İsminize tıklayın.
  3. İsminizin altına açılan menüde Profil seçeneğine tıklayın.
  4. Şimdi açılan sayfanın sol tarafında profil fotoğrafınız ve isminiz, sağ tarafında ise Profili Düzenle butonu yer alıyor olmalı. Bu butona tıklayın.
  5. CS: GO oyununda kullanmak istediğiniz nicki Profil Adı yazan kutucuğa girip en aşağıdan yeşil renkli Değişiklikleri Kaydet butonuna tıklayın.

CS:GO isim değiştirme işte bu kadar kolay.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz