CS GO Para Kodu Nedir?

CS GO Para Kodu Nedir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

Cs Go oynarken para sıkıntısı yaşayan kişiler için farklı Cs Go para kodu çeşitleri vardır. Bu kodları kullanarak oyun esnasında para sorunu yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz silahı da alabilirsiniz. 

Cs Go para kodu oyun sırasında yaşadığınız keyfi ve heyecanı ikiye katlamanızı sağlar. Son yıllarda büyük küçük herkesin yoğun ilgi gösterdiği bu oyunda yaşanılan sorunları bazı kodlar kullanarak kolayca çözme şansınız mevcuttur.

Cs Go Para Kodu Nerelerde Kullanılır?

Cs Go oyunu için sunulan para kodlarını oyun esnasında farklı noktalarda kullanma olanağınız vardır. Kodlar, kendinize özel yetkilerle bağlantı kurduğunuz sunucularda, botlar aracılığıyla oynadığınız oyunlarda ya da Cs Go atölyesi üzerinden indirdiğiniz haritalarda kullanılabilir.

Ancak Cs Go para kodu çeşitleri ölüm maçlarında, basit eğlence maçlarında ya da rekabet gerektiren maçlarda kullanılmaz. Bu durumun doğruluğunu kendiniz deneyerek de test edebilirsiniz.

Cs Go Para Kodu Çeşitleri

Kod çeşitlerinin ne işe yaradığından emin olarak uygun alanlarda kullanabilirsiniz. Kodları konsola yazdığınız an otomatik olarak devreye girer. Konsolu aktif hale getirip kurduğunuz servera sv_cheats1 yazmanız gerekir. Aksi takdirde kodlar etkili olmaz.

  • (mp_startmoney x): Bu kod oyuncuların raunt başında ne kadar para almalarına karar vermenizi sağlar. x yazan kısma 500 yazmanız durumunda oyuncular 500 $ ile oyuna başlar.
  • (mp_afterroundmoney x): Bir yandan oyun oynarken bir yandan sıradaki rauntta ne kadar para alacağınızı belirleyebilirsiniz. x yerine istediğiniz tutarı yazmanız yeterli olur.
  • (mp_playercashawards X): Bu kod oyuncuların raunt sonrasında ödül alıp almayacağına karar vermenizi sağlar. X kısmına 1 yazdığınızda ödül alınır. 0 yazdığınızda ise ödül alınmaz.
  • (mp_maxmoney x): Oyun sırasında oyuncuların maksimum biriktirebilecekleri para tutarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede oyun harcamalarını kontrol altına alabilirsiniz. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz