CS GO Prime Status Nedir?

CS GO Prime Status Nedir?

alextugani
22-06-2021 - Oyun - CS:GO

CS: GO Prime Status birçok oyuncunun bilmediği ancak uzun zamandır oyunda yer alan bir sistemdir. Güncelleme ile getirilen Prime Satus ücretli bir şekilde satıldığından oyuncular bunun ne olduğunu ve satın almalarının faydalı olup olmayacağını merak etmektedir.

CS: GO tamamen ücretsizken Prime Status Upgrade ücretlidir. 77 TL civarı bir ödeme yaparak bunu satın alabilirsiniz. Satın alma kararı almadan önce CS: GO Prime Status nedir öğrenmelisiniz.

CS GO Prime Status Nedir?

CS: GO dünya çapında çok popüler bir oyundur. Hal böyle oyunca oyunda rekabet en üsttedir. Bazı oyuncular tamamen bileği ve emeğiyle iyi noktalara gelirken bazıları oyunda hile kullanmayı tercih ediyor. Hile kullanımı ise haksız rekabete yol açarak emek harcayan oyuncuların mağdur olmasına sebep oluyor.

Bu durumun farkında olan oyun geliştirici ekibi Prime Status özelliğini oyuna dahil ederek haksızlıklara son vermeye çalışıyor. CS: GO Prime Status, rekabetçi eşleşmelerde smurf ve hileli hesapları tespit edip normal oyuncularla eşleştirmemeye çalışan sistemdir. Oyun ücretsiz olduğundan indiren herkes kafasına göre oynamaktadır. Prime Status ise bundan dolacak olumsuzlukların önüne geçmektedir.

Prime Status olabilmek için öncelikler 21. seviye ve üstü olmalısınız. Bu seviyeye geldikten sonra upgrade’yi satın alıp çok büyük bir çoğunluğu hilesiz gerçek hesap olan oyuncularla oynarsınız. İstediğiniz zaman “sadece prime ile eşleş” özelliğini kapatarak prime olmayan oyuncularla da oynayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz