CS GO Restart Kodu

CS GO Restart Kodu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

Son zamanların en çok sorulan sorularından biri olan Cs Go restart kodu, yeniden başlatma olarak da bilinir. Bu sayede kodu kullanarak maçlarınızı yeniden başlatma şansınız bulunur. 

Böylece maçları otomatik bir şekilde bitirip sil baştan daha güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Cs Go Restart Kodu Ne İşe Yarar?

Cs Go restart kodu genel olarak botlara karşı oyun oynayan kişiler tarafından kullanılır. Oyun sırasında ölen oyucular yeniden oyuna dahil olmak için maçın bitmesini beklemek zorunda kalırlar. 

Bu noktada devreye Cs Go restart kodu girer. Kod sayesinde maç bitimini beklemenize gerek kalmadan tekrardan oyuna dahil olma şansınız oluşur.

Bu kod aynı zamanda antrenman yapan oyuncular tarafından da sık sık tercih edilir. Silah değişikliği sırasında ya da karşı takımda yer alan oyuncularının tamamının ölmesi sonucunda beklemek zorunda kaldığınız süreyi bu sayede azaltma imkanınız vardır.

Cs Go Restart Kodu Nasıl Kullanılır?

Cs Go oyunu esnasında takım arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşarken ani bir şekilde restart kodu kullanmanız gerekebilir. Restart atmak için yapmanız gereken işlemler son derece basittir. Bu kodu kullanarak oyundan çıkmadan ya da lobiye dönüş yapmadan tekrardan oyuna devam etme şansınız vardır.

  • Cs Go oyununda kullanıcıların ihtiyaç duyduğu restart kodu: rconmp_restartgame1
  • Bu kodu öncelikle konsola yazmanız gerekir
  • Konsola kodu girdikten 1 saniye sonra oyunda tekrar aktif olursunuz
  • Kodun sonundaki 1 sayısını artırma ya da azaltma durumunda oyuna dahil olma süreniz de buna göre şekil alır
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz