CS GO Sağlık Aşısı Nasıl Kullanılır?

CS GO Sağlık Aşısı Nasıl Kullanılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO yaklaşık bir sene önce güncelleme ile Battle Royale modunu yayınladı. 

Bu modda, savaş içerisinde canınız azaldığında CS GO sağlık aşısı yaparak canınızı ’50’ oranında artırabilirsiniz. Oyun tarzı olarak PUBG’ye benzeyen bu mod kullanıcılar tarafından hemen benimsendi. 

CS GO Sağlık Aşısı getirildiği aşamadan itibaren oyun moduna farklı bir hava katmış durumda. Oyun içinde en zor anlarda sizi dertten kurtaracak olan bu item nasıl kullanılır, sizlere hangi faydaları sağlar birlikte inceleyelim.

CS GO Sağlık Aşısı Nasıl kullanılır?

Sağlık aşısını hileli yollardan kullanabileceğiniz gibi hilesiz yollardan kullanmadınız da mümkün. 

Ayarlar kısmından bir tuşa atamasını yaparak sağlık aşısı ile en zor durumlarda hpnizi +50 arttırma şansı yakalayabilirsiniz. Sağlık aşısını şimdilik sadece Danger Zone oyun modunda kullanmanız mümkün. 5v5 normal rekabetçi modunda henüz böyle bir item bulunmuyor.

CS GO Sağlık Aşısı Nedir?

Oyuna eklenmesinin ardından oyuna güzel bir soluk getiren item kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Sağlık aşısı sadece canımızı yenilemekle kalmaz ayrıca 4-5 saniyelik bir süre kadar daha hızlı olmamıza olanak sağlar. 4-5 saniyenin ardından karakterimiz tekrar eski hızına dönecektir.

Danger Zone oyun moduyla birlikte sizlere sunulan sağlık aşısı en zor durumlarda yardımınıza koşacaktır. 

Tam ölmek üzereyken bir anda canınızı arttırmanız ve aşıdan kazandığınız hareket hızı sayesinde düşmanlarınızı şaşırtabilir. Sağlık aşısı ile rakiplerinizi gafil avlayabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz