CS:GO Seçkin Hesap Nedir?

CS:GO Seçkin Hesap Nedir?

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS: GO seçkin hesap nedir sorusu oyuncular tarafından çok merak ediliyor. Herkes seçkin hesabın ne olduğu ve sağladığı avantajları bilmek istiyor. CS: GO seçkin hesap, prime hesap olarak da biliniyor.

Bu yazımızda seçkin (prime) hesap hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Yazımızı okuduktan sonra seçkin hesabın ne olduğunu çok iyi anlayacaksınız.

CS: GO Seçkin (Prime) Hesap Nedir?

CS: GO seçkin hesap, satın alan oyunculara oyun içerisinde farklı avantajlar sağlayan bir sistemdir. Seçkin hesaba sahip oyuncular oyun modlarında birbirleriyle eşleşirler. Yani bir seçkin sadece bir diğer seçkinle oynar.

Oyunda seçkin kullanıcılara özel hatıra ögeleri verilir. Seçkinler tüm öge düşürmelerinden ve silah kasalarından yararlanabilir. CS: GO topluluk ekibi tarafından yönetilen tüm sunucuların kapısı seçkin hesap sahiplerine sonuna kadar açıktır.

CS: GO Seçkin Hesap Nasıl Alınır?

CS: GO seçkin hesabı Steam üzerinden oyununuza ekleyebilirsiniz. Bunun için en az 21 seviye olmanız gerekir. 21 seviye öncesinde seçkin hesap sahibi olsanız bile avantajlardan faydalanamazsınız.

CS: GO seçkin hesap sahibi olmak için yapmanız gerekenler şöyledir:

 

  • Öncelikle buraya tıklayarak Steam CS: GO sayfasına gidin.
  • Ardından sayfada yer alan “CS: GO Prime Status Upgarde Satın Al” başlığı altında bulunan “Sepete Ekle” butonuna tıklayın.
  • Butona tıkladığınızda oturum açma ekranı gelir. Burada Steam oturumunuzu açın.
  • Ödeme ekranı geldiğinde ödeme bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz