CS:GO Sınırsız Bombalar Kodu

CS:GO Sınırsız Bombalar Kodu

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS:GO sunucu kodları sayesinde oyunca pek çok avantaj elde edilebiliyor. CS:GO sınırsız bombalar kodu, oyuncuların en sık kullandığı sunucu kodlarından birisidir. Sınırsız bombalar kodunu bilmeyen oyuncular, oyunda büyük bir eksiklik yaşayacaktır.

Sınırsız bombalar kodu adından da anlaşıldığı gibi sınırsız bomba sağlayan koddur. Kod aktif edildiği andan itibaren CS: GO’da sınırsız sayıda bombanız olur. Bu yazımızda sınırsız bombalar kodunun ne olduğunu ve nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

CS:GO Sınırsız Bombalar Kodu Nedir?

CS:GO kodlarıyla meşhur bir oyundur. CS:GO oyuncuları, oyun içerisinde sunucu, antrenman, bot gibi çeşitli kodları kullanmaya bayılır. Kodlar sayesinde elde edilen fırsatlar, oyuncular tarafından sonuna kadar kullanılır. 

Eğer CS:GO’da sınırsız sayıda bomba elde etmek istiyorsanız “sv_infinite_ammo 1” kodunu kullanmalısınız. Bu kodun haricinde “sv_infinite_ammo 2” kodu da sınırsız sayıda bomba verir ancak reload etmeniz gerekir. 

CS:GO Sınırsız Bombalar Kodu Nasıl Kullanılır?

Sınırsız bomba kodunun ne olduğunu söyledik, şimdi de bu kodu nasıl kullanabileceğinizden bahsedelim. Sınırsız bomba kodunu kullanmak için sunucuda bir maça başlayın. Maç başladıktan sonra yapmanız gerekenler şöyledir:

 

  • Konsolu açmak için atama yaptığınız konsol tuşuna basın. Daha önce konsol ayarlarını değiştirmediyseniz bu tuş “é” tuşudur.
  • Açılan konsola “sv_cheats 1” yazıp enter tuşuna basın. Böylece sunucudaki hileleri aktif etmiş olacaksınız.
  • Ardından konsola “sv_infinite_ammo 1” yazıp enter tuşuna basın.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz