CS GO Sınırsız Mermi Kodu

CS GO Sınırsız Mermi Kodu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO oynamak çoğu zaman eğlenceli olabiliyor. Fakat bazı oyuncular oyun sırasında mermilerinin bitmesinden sıkılmış durumdalar. Cs go sınırsız mermi kodu bu sıkıntıyı gidermek için en iyi seçenek. 

Adım Adım Cs Go Sınırsız Mermi Kodu 

Reload(R) tuşuna basmak istemeyen oyuncular farklı yöntemler denemeye başlamış durumdalar. İstediği kadar mermi harcamak isteyen oyuncular, oyunun içerisinde yer alan bazı kodları kullanabiliyorlar. Bu yazımızda nasıl cs go sınırsız mermi  kullanacağınızı anlatacağız. Ama önce bilmeniz gereken birkaç küçük detay var. Öncelikle yapmanız gerekenler şunlar; 

  • Geliştirici konsolunu aktifleştirme
  • Server hilelerini aktif etme
  • sınırsız mermi kodu kullanma 

Geliştirici konsolu aktifleştirme

Öncelikle ilk yapacağımız şey kodu yazabileceğimiz bir geliştirici konsolu açmak olacak. Bunu yapmak için oyun ayarları bölümüne gidip  Geliştirici Konsolunu Etkinleştir seçeneğini EVET olarak ayarlayıp aktif etmeniz gerekir. 

Bu adımdan sonra é tuşunu kullanarak geliştirici konsolu açabilirsiniz. Bu açılan konsolu kullanarak isterseniz oyunda kullanacağınız kodları yazıp aktif edebilir isterseniz de birkaç oyun ayarını bu konsol üzerinden ayarlayabilir siniz.

CS Go server hilelerini aktif etme

Geliştirici konsolunu aktif ettikten sonra yapmamız  gerekenler çok basit. Öncelikle oda sunucusunun hilelerini açmamız gerekecek, bunun için geliştirici konsolunu açıp  sv_cheats 1  kodunu yazıyoruz. Bu komut oyun  içerisinde normal kullanıcılardan farklı olarak oyun kodlarını yazmanızı sağlayacak.

Cs Go sınırsız mermi kodu Girme Son Adım

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra sıra geldi cs go sınırsız mermi kodu kullanmaya. Konsolu açıyoruz ve 

  • sv_infinite_ammo 1 : sınırsız mermi verir, yeniden şarjör değiştirmez siziniz.
  • sv_infinite_ammo 2: sınırsız mermi verir ama şarjörü sürekli yenilemeniz gerekir.

bu iki koddan kullanmak istediğimizi konsola yazıyor ve enter tuşuna basarak kodu aktif hale getiriyoruz. Tüm yapmamız gerekenler bu kadar.

Şimdi istediğimiz gibi sınırsız mermi kullanabiliriz iyi oyunlar.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz