CS:GO Sınırsız Para Kodu

CS:GO Sınırsız Para Kodu

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS:GO’da çok para sahibi olmak, oyundaki en iyi silahları ve daha pek çok eşyayı alabilmek anlamına gelir. CS:GO sınırsız para kodu, çok para isteyen oyuncuların ihtiyacını karşılar. Kodu kullanan oyuncular sınırsız para sahibi olur.

CS:GO’da çeşitli para kodları bulunsa da oyuncuların en fazla aradığı kod sınırsız para kodudur. Yetersiz bakiyede olmak çok can sıkıcı bir durumdur. Para yüzünden oyundaki güzel silahlardan mahrum kalmak istemeyen oyuncular sınırsız para kodunu kullanır. Bu yazımızda CS:GO sınırsız para kodunu sizlerle paylaşacağız.

CS:GO Sınırsız Para Kodu Nedir?

CS:GO’da kodlar konsola yazılır. Para kodunun işe yarayabilmesi için öncelikle konsolda hilenin aktif edilmesi gerekir. Bunun için “é” tuşuna basarak konsolu açın. Açılan konsola “sv_cheats 1” yazarak enter tuşuna basın. Hileler aktif olduktan sonra para kodlarını girmeye başlayabilirsiniz.

CS:GO sınırsız para kodu olarak “mp_maxmoney X” kullanılır. X değerine istediğiniz sayıyı yazabilirsiniz. Diğer CS:GO para kodları şu şekildedir:

 

  • mp_startmoney “x”: Bu kod sayesinde rauntta ne kadar para alacağınızı belirleyebilirsiniz. x yerine istediğiniz değeri yazabilirsiniz.
  • mp_teamcashawards “x”: x yerine 0 yazılırsa takım raunt sonunda ödül alamaz, 1 yazılırsa takım raunt sonunda ödül alır.
  • mp_playercashawards “x”: x yerine 0 yazarsanız oyuncular raunt sonunda ödül alamazken x yerine 1 yazarsanız oyuncular raunt sonunda ödül alabilir.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz