CS GO Surf Nasıl Yapılır?

CS GO Surf Nasıl Yapılır?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS GO surf nasıl yapılır sorusu, mod oyuna eklendikten sonra tüm oyuncuların aklına takılan bir soru olmuştur. 

CS GO, çok sayıda modu olan bir oyundur. Surf de CS GO oyun modlarından biridir. Eklendiği günden itibaren oldukça ilgi çeken Surf, oyuna heyecan katmıştır.

CS GO Surf Modu Surf Haritası

CS GO Surf modu, oyunculara rampaların üzerinde kayarak gitme imkanı sağlar. Oyunun normalinde olan koşma ya da yürüme bu modda kullanılmaz. İlerleyiş sadece kayarak yapılır. 

CS GO Surf haritası normal haritadan farklıdır. Kayarak ilerlenen modun, haritası da kaygan yapıda tasarlanmıştır. Haritanın kaygan tasarımı sayesinde oyuncuların, dönmesi ve hız kazanması da kolaylaşmıştır.

Bu modda da zorluk kademeleri bulunmaktadır. 1 – 6 arası zorluk kademelerinden en zoru Kademe 6, oyuncunun kendini geliştirdikçe erişebileceği bir kademedir. 

CS GO Surf modu, oyuncuların zıplama yeteneklerini geliştirmektedir. Bunun yanında Surf modu ile refleksler de güçlenir. Birçok oyuncunun Surf modunu tercih etme sebebi budur.

CS GO Surf Nasıl Yapılır?

CS GO Surf nasıl yapılır sorusunun cevabını, bu modu daha önce hiç denememiş oyuncular merak etmektedir. CS GO Surf yapmak için konsolu açıp;

  • Bind ‘tuş’ + right
  • Bind ‘tuş’ + left

komutlarını yazmak yeterlidir. Burada ‘tuş’ olarak belirtilen kısım, oyuncunun kendi tayin edeceği klavye kısayolu olacaktır.

Komutları belirleyen oyuncu, rampanın sağındayken sağ tarafa belirlediği kısayol ile; solundayken sol tarafa belirlediği kısayol ile sörf yapmaya başlar.

Komutları bilmek birçok oyuncu için yeterli gelmeyecektir. CS GO Surf modunda ilerlemek isteyen oyuncuların pratik yapması gerekir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz