CS:GO Takım Eşitleme Kapatma

CS:GO Takım Eşitleme Kapatma

Jabrayilov
25-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS:GO’da takımınız eksikse oyun takımı eşitlemek adına takıma bot ekler. Botların size ayak bağı olduğunu düşünüyorsanız CS:GO takım eşitleme kapatma nasıl yapılır diye merak edebilirsiniz. Takım eşitlemeyi kapattığınızda oyuna eksik başlarsınız ama takımınıza bot eklenmez.

Takım eşitleme dengeyi sağlamak için var olan bir özellik olmasına rağmen botlar sinirinizi bozabilir. Bu nedenle takım eşitlemeyi kapatmayı tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda CS:GO takım eşitleme nasıl kapatılır açıklayacağız.

CS:GO Takım Eşitleme Kapatma Nasıl Yapılır?

Oyunda botlarla karşılaşmak canınızı sıkıyorsa çok basit bir şekilde bunu engelleyebilirsiniz. Takım eşitleme denilen özellik maçta eksik oyuncu olmasın diye takımlara bot ekler. CS:GO takım eşitleme kapatma işlemi şöyledir:

 

  • Takım eşitlemeyi kapatmak için öncelikle konsolu açmanız gerekir. Konsolu açmak için “esc” tuşuna basın. Eğer konsol açma tuşunu önceden değiştirdiyseniz esc yerine sizin atadığınız tuşa basın.
  • Konsola “mp_autoteambalance 0” ve “mp_limitteams 0” yazın.
  • Son olarak “enter” tuşuna basın.

CS:GO’da takım eşitlemeyi kapatmak bu kadar basittir. Artık takımınızda botlar olmayacak, arkadaşlarınızla maça istediğiniz gibi devam edebilirsiniz. Takımın eksik olması sizi rahatsız ederse, takım eşitlemeyi tekrardan açabilirsiniz.

Takım eşitlemeyi tekrardan açabilmek için yine konsolu açmalısınız. Konsola “mp_autoteambalance 1” ve “mp_limitteams 1” yazıp enter tuşuna basın. Böylece takıma botlar katılmaya başlayacaktır. Eğer iyi bir strateji uygularsanız, bu durumu avantaja dönüştürebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz