CS:GO Tehlikeli Bölge Nasıl Oynanır? Güncel

CS:GO Tehlikeli Bölge Nasıl Oynanır? Güncel

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - CS:GO

Fps oyunlarında önemli bir yerde olan cs serisi, eski dönemlerden beri oynanmakta ve beğenilmektedir. Counter Strike Global Offensive oyununun çıkması ile birlikte milyonlarca oyuncuya ulaşan birinci şahıs kamera açısına sahip bu yapım yıllarca birçok oyun moduna ev sahipliği yaptı. Peki en son yayınlanan oyun modlarından birisi olan CS:GO tehlikeli bölge nasıl oynanır? Oyun moduna nasıl girilir ve nasıl bir strateji izlemek gerekmektedir? Gibi sorular oyuncular tarafından sıklıkla yöneltilmektedir.

CS:GO Tehlikeli Bölge Modu Nedir?

Battle Royale oyunların yükselişte olduğu dönemlerde firmalar sürekli bu tarz oyunlar çıkarıyordu. Kimisi çıkmış oyunların formüllerini kullanırken kimi yapımcılar ise farklı mekanikler deneyerek oyuncuların beğenisine sunuyordu. Bu popülerlik ve tanınmışlıktan pay almak isteyen Valve, cs go ya özgü bir battle royale modu olan tehlikeli bölge modunu oyuncular ile buluşturdu. Cs:go tehlikeli bölge nasıl oynanır? Taktikleri nelerdir?

CS:GO Tehlikeli Bölge Nasıl Oynanır?

CS:GO Tehlikeli Bölge Nasıl Oynanır?

18 oyuncu ile oynanan maçlara girdikten sonra kısa bir ısınma süresinin ardından oyun başlar. CS GO tehlikeli bölge nasıl oynanır? Sorusunun cevabı birkaç madde ile aşağıda yer almaktadır. Bunlar kısaca;

  • Sözleşmeleri gözden kaçırmamak, yüksek değerli hedefleri ortadan kaldırmak iyi bir para kaynağıdır. 
  • Oyun içerisinde bulduğunuz sandıkları kırarak ya da oyun içindeki marketten silah, cephane gibi eşyaları alabilirsiniz. Stratejik oynamak ve konumunuza dikkat ederek mağazası kullanmak önemlidir.
  • Mermilerinizi dikkatli kullanın, diğer battle royale oyunlarının aksine Tehlikeli bölge modunda mermileriniz sayılıdır.
  • Harita kontrolü oldukça önemlidir. Haritadaki bölgeleri sık sık kontrol edip ona göre bir hareket rotası oluşturmak oyunu kazanmanızda büyük rol oynar.

Yukarda sıralanan maddeler ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz