CS GO Use Uber Shaders Nedir?

CS GO Use Uber Shaders Nedir?

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - CS:GO

CS Go Use Uber Shaders nedir ve nasıl kullanılır diye oyuncular tarafından çok merak ediliyor. Oyunda yapılan değişikliklerin ardından Use Uber Shader sık sık oyun canlı yayınlarına konu olmaya başladı. 

Profesyonel oyuncular ve çok takipçiye sahip oyun kanalları konuyu enine boyuna tartışıyor. Biz de bu yazımızda Use Uber Sahder’ın ne olduğunu en net şekilde anlatacağız. 

CS Go Use Uber Shader Nedir?

CS Go Use Uber Shader, oyuna son güncellemeyle yeni eklenen seçeneklerden biridir. Oyunun video özelliklerini düzenleyen bir seçenektir. Use Uber Shader oyundaki gölgeleri daha belirgin hale getirebiliyor. Eğer varsayılan ayarlar beğenilmiyorsa veya yeterli gelmiyorsa Use Uber Shader kullanılabilir.

Use Uber Shader etkin hale getirdiğinizde bilgisayarınızın donanımı çok yeterli değilse FPS düşebilir. Sorun yaşamak istemiyorsanız Use Uber Shader’ı kapalı tutmanız daha iyi olacaktır.

CS GO Use Uber Shader Nasıl Kullanılır?

Use Uber Shader’ı etkinleştirmek oldukça kolay bir işlemdir. Etkinleştirdikten sonra oyundaki gölgelendirme farklılığını hemen fark edebilirsiniz. Use Uber Sahader’ı etkin hale getirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle Counter Strike: Global Offensive oyununu açın. 
  • Ardından oyun panelinden Oyun Ayarları kısmına gelin. 
  • Oyun Ayarları seçenekleri Görüntü bölümüne gelin.
  • Burada listelenmiş ayarlardan Use Uber Shader ı bulun; yanında yer alan seçeneği Etkin olarak değiştirin. 

Böylece Use Uber Shader özelliğini kullanmaya başlayacaksınız.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz