CS GO Yeni Operasyon

CS GO Yeni Operasyon

Jabrayilov
27-03-2021 - Oyun - CS:GO

Resmi olmayan bilgilere göre, CS GO yeni operasyon 2020 yılı bitmeden çıkacak.

En son eklenen Parçalanmış Ağ Operasyonu 18 Kasım 2019 tarihinde eklenmişti. CS GO oyuncuları, aradan geçen zamanda yeni operasyonu merak eder oldu ve bu yıl da benzer bir tarihte yeni operasyonun çıkıp çıkmayacağını sorgulamaya başladı. 

CS GO Yeni Operasyon Özellikleri

CS GO oyuncuları operasyon boyunca yeni silah ya da skin ödülleri kazanabilir. Operasyona uygun hediyeler verilen oyunda, oyuncular; TP kazanıp silah düşürebilir.

Her CS GO yeni operasyon çıkmadan önce duyurusu yapılır. Operasyon çıktığı zaman oyuna eklenir. Oyuncular, yeni operasyona ücretsiz erişebilir. Ancak operasyona erişim için en az iki kişilik takım katılımı gerekir.

Operasyonlar ücretsiz olsa da bazı operasyon ödülleri için oyuncunun bilet alması gerekir. Ücretsiz erişim sağlayan oyuncular bazı ödüllere erişemez. Bu biletler Steam üzerinden satılır. Genellikle operasyon bitimi yaklaştığında ise fiyatına indirim uygulanır.

Her yeni çıkan operasyonda, eski operasyonda eklenen yeni harita ve silahlar değişir. Birçok oyuncunun operasyonları ilgiyle beklemesinin sebebi de budur. Oyuncuların operasyondan kazanabilecekleri şu şekildedir:

  • Bronz seviyesinden Elmas seviyesine yükselme
  • Yeni karakterler
  • Yeni grafitiler
  • Yeni çıkartmalar
  • Tamamlanan görevlerde ekstra TP

Oyunda bu unsurlar oyuncular için önemli olduğundan operasyonlar birçok oyuncu tarafından sevilir.

CS GO Yeni Operasyon Tarihi

CS GO yeni operasyon çıkış tarihi ya da ne olduğu şu an için bilinmiyor. Kulislerden gelen bilgilere göre 2020 yılı bitmeden yeni bir operasyon çıkması bekleniyor. 

Ancak bu konu hakkında Valve tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Önceki operasyonun çıkış tarihi düşünüldüğünde yeni operasyonun yakın zamanda çıkacağı söylenebilir. 

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz