Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Jabrayilov

CD Projekt Red firması tarafından yayımlanan Cyberpunk 2077 oyununun geliştiriciliği de yine aynı firma tarafından yapılmaktadır. Oyun henüz piyasaya sürülmemesine rağmen Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ne olacak sorusu oyunu merakla bekleyen oyuncuların gündemini oluşturmaktadır.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri

Henüz netlik kazanmamış olsa da muhtemel olarak gereksinimin ne olduğu bilinmektedir. Birçok Windows kullanıcısını üzebilecek düzeyde bir sistem gereksinim ihtiyacı beklense de bu durum grafikler açısından yüksek kalite tasarımıyla karşılaşacağımızı göstermektedir.

Cyberpunk 2077 Ne Zaman Çıkacak?

Birçok oyuncunun merakla beklediği Cyberpunk 2077 video oyunu bilindiği üzere rol yapma oyunu olacaktır. İlk olarak çıkış tarihini 16 Nisan 2020 olarak duyuran CD Projekt Red daha sonra 17 Eylül 2020’ye ertelenmişti. Son olarak belirtilen tarihin de ertelendiği duyurulan oyun 19 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Oyun, Microsoft Windows, PS 4, Stadia ve Xbox One platformları için çıkacaktır. Özellikle Windows kullanıcılarının merakla beklediği Cyberpunk sistem gereksinimleri bahsedildiği gibi henüz netlik kazanmamıştır.

Cyberpunk 2077 Video Oyunu Nedir?

Cyberpunk 2077 oyunu, Cyberpunk serisinden uyarlanan bir oyundur. Altı farklı bölgede geçen açık dünya olan oyun distopik bir bakış açısıyla tasarlanmış Night City’de geçmektedir. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanacak oyun, karakterle özdeşleşebileceğimiz bir kurguya sahiptir.

Yakın dövüş, menzilli silah, mekanik beceri ve bilgisayar korsanı gibi seçeneklerin içinde bulunduğu Cyberpunnk 2077 oyununda canlandırılacak karakter paralı asker V olduğu görülmektedir. Beklenildiği üzere Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri konusunun üstesinden gelebilen oyuncular, oyunun hikayesini kimseyi öldürmeden de bitirebilme şansına sahip olacaktır.

Cyberpunk 2077 kaç GB

Oyunseverlerin yakından takip ettiği üzere, piyasaya yeni sürülen oyunların boyutları devasa sayılara ulaşabiliyor. Cyberpunk 2077 için şu an kesinleşmiş bir depolama alanı bilgisi mevcut olmasa da, oyunu oynamak istiyorsanız şimdiden en az 100 GB depolama alanı hazırlamanızı tavsiye ediyoruz.

Cyberpunk 2077 oynayabilmek için gerekenler

Henüz piyasaya çıkmamış olan oyunun ön sipariş yoluyla satın alınması mümkündür. Steam üzerinden şuan için ön sipariş fiyatı 249 TL’dir. Windows için iyi bir bilgisayara sahip olunması gerektiğini bilinmelidir. Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri ise muhtemel olarak şu şekildedir;

 

  • İşlemci: 8. Nesil Intel i7 8700K/3.7 GHz
  • Ram: 16 GB
  • Ekran kartı: GTX 1080 Ti
  • Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • Boş alan gereksinimi: 100 GB ve üstü.
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz