Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC

Cyberpunk 2077 Ücretsiz DLC

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 bilindiği gibi oyun geliştirici CD Projekt Red tarafından hazırlanan video oyununa verilen isimdir. Yapımcı olarak da CD Projekt Red görev almakta ve oyun da rol yapma özelliğiyle piyasada yerini almaktadır.

CYBERPUNK 2077 ÜCRETSİZ DLC

Cyberpunk 2077 için piyasaya çıkış tarihi başlangıçta birkaç kez ertelendi bu durumun sebebi de oyunun bazı platformlarda beklenen seviyede çalışmıyor olması şeklinde ifade edilmekte. Cyberpunk ücretsiz DLC desteğinin şirket tarafından sağlanıp sağlanamayacağı oyuncuların cevabını merakla beklediği bir sorudur.

Ücretsiz DLC desteğini sağlaması beklenen CD Projekt Red şirketi Polonya merkezli olarak çalışmaktadır.

Oyunun 19 Kasım 2020 tarihine yönelik yayınlanma planı bir değişiklik olmaması durumunda gerçekleşecektir. Oyun bu tarihte piyasaya sürüldüğü takdirde pek çok ücretsiz DLC desteğinin sağlanması da ihtimal dahilinde görünmektedir.

Cyberpunk 2077 Oyun İçeriği Nedir?

Cyberpunk 2077 oyun içeriğinde ise oyuncu için geçerli bazı durumlar söz konusu olacak. Buna göre ise oyunda oyuncunun birilerini öldürmesi ya da öldürmeden oyunu bitirebilmesine olanak tanınacak.

Cyberpunk2077 Night City’de yaşanan, oyuncunun kendi bakış açısıyla katılacağı distopik bir dünyaya ait oyundur. Hikâye macera ve hareket odaklıdır. Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC’ye sahip olma ihtimali üzerinde çeşitli mecralarda bilgi akışıyla karşılaşılmaktadır. Bu beklentinin temelinde de oyun geliştirici CD Project RED’in şirket politikası gereği oyun çıktıktan sonra da destekleyici bir tavır sergilemesidir.

Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC desteği oyun kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenmektedir.

Tüm bu gelişmeler de Cyberpunk 2077 oyunuyla ilgili beklentilerin yüksek olmasına yol açıyor.

CD Projekt Red Yetkilisi Konuştu!

Adam Kicinski’nin açıklamalarına göre oyunda Witcher 3’te uygulananın aksine gizli bir şey olmayacak ve oyunun fütüristik bir dünyada geçmesi planlanıyor. 

Cyberpunk 2077‘nin piyasada yer alması PlayStation 4, Xbox One gibi yeni nesil konsollar için düşünülüyor. 

CD Project Red şirketi Cyberpunk 2077DLC’den önce piyasaya sürdüğü The Witcher 3 adlı oyun için de 16 adet içeriği ücretsiz olarak kullanıcılara indirme imkânı sağlamıştı. Kullanıcı yorumlarını incelediğinizde bu içeriklerin kolay indirilebilir kaliteli içerikler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu koşullar altında şirketin aynı politikayı yeni piyasaya süreceği oyunu için de (Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC hizmetini) sunması beklentiler arasında yer almaktadır.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz