Delibird Bu Noel’de Pokemon Sword & Shield istila ediyor

Delibird Bu Noel’de Pokemon Sword & Shield istila ediyor

Jabrayilov
29-03-2021 - Oyun - Pokemon

Delibird, Galar Bölgesi Pokedex’in azaltılması sürecini sürdüren önceki nesillerden pek çok türden sadece bir tanesidir; çünkü Ulusal Dex, serinin en son yamasında ile ilk kez kaldırılmıştır.


Hediye veren Pokemon, festival sezonu boyunca oyunları devralmak için elle seçildi, bu da düzenli oyuncuların sınırlı bir süre boyunca daha fazlasını görecekleri anlamına geliyor

Pokemon Sword & Shield Yabani Alan, bazı nadir türlere ev sahipliği yapar.
Pokemon Sword & Shield Yabani Alan, bazı nadir türlere ev sahipliği yapar.


En çok ziyaret edilen yerlerden biri olan Vahşi Bölge, bölgede bulunan en yüksek seviyeli ve en nadir Pokemonların bazılarına ev sahipliği yapıyor, ancak yakında bir Delibirds seline uğrayacak.

Karşılaşmaların nadir yüzdesi, bu alanda bulunabileceği yollardan birini etkileyerek, bu alanda mümkün olandan çok daha yüksek olacaktır. Serebii’ye göre, bu değişiklik Max Raid Battles’ı etkileyecek. Genellikle dünya üzerinde ya da karlı koşullarda rastgele ortaya çıkar.

Oyunda daha fazla XP kazanmak isteyenler için oldukça yararlı olması gereken oyuncular için bir başka bonus, Max Raid Battles’da Delibird’i yenmenin olayın bir parçası olarak normalden daha fazla şeker vermesi.

Delibird karşılaşmaları Noel döneminde daha sık görülür.
Delibird karşılaşmaları Noel döneminde daha sık görülür.


Etkinlik, bilmeyenler için 25 Aralık’ta Noel Günü’ne kadar devam edecek, oyunculara sadece birkaç Delibirds alma şansı tanımadığı gibi, belki de süper nadir bir mor versiyonu için parlak avlanma şansı veriyor.

Parlak avlanmanın bir yolu, Pokemon’u zincirlerde yenmek, daha nadiren bir formla karşılaşma olasılığınızı artırarak daha fazla şey yapmaktır. Oyunun bu unsuruyla ilgileniyorsanız ve bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Pokemon Sword & Shield için bizi takipte kalın.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz