Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu

Dünyanın En iyi Pubg Mobile Oyuncusu

Jabrayilov
28-03-2021 - Oyun - PUBG

En iyi PUBG Mobile oyuncusu kim? Dünyanın en iyi PUBG oyuncuları neye göre belirleniyor? 2020’nin en güncel sıralamasında PUBG Mobile’ın en güçlü oyuncusu kim? 

Bugün, uzun süredir merak ettiğiniz bu gizemi ortadan kaldırıyoruz. Sizin için, PUBG Mobile’da en iyi oyuncu kategorisine yükselmiş oyuncuyu açıklayacağız. Ardından, PUBG Mobile’ın en iyi oyuncusuna geçeceğiz.

En iyi PUBG Mobile Oyuncusu 

Çin menşeili TENCENT Holdings tarafından hazırlanıp oyun piyasalarına sürülen PUBG Mobile, küresel çapta etkisini gün geçtikte artırıyor.

Türkiye’de ve dünyanın geri kalanında PUBG Mobile’ın neredeyse her yerde oynanıldığına şahit oluyoruz. Oysa ki bu oyunun da üstadı diyebileceğimiz figürleri var. İşte en iyi PUBG Mobile oyuncusu. 

PUBG Mobile’da bir oyuncunun en iyi oyuncu olarak nitelendirilebilmesi için K/D oranı göz önünde bulundurulur. Eğer bir oyuncunun K/D oranı eşsiz ise, yılın en iyi oyuncusu olarak belirlenir.

En iyi PUBG Mobile Oyuncusu: RRQ D2E

Dünyanın birçok ülkesinde oynan PUBG Mobile, Uzakdoğu ülkelerinde de ilgiyle takip ediliyor. Tayland’da yaşayan Bawonchai Han ise, dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusu olarak biliniyor. 

Gelin, 23 yaşındaki Bawonchai Han hakkında birkaç önemli bilgiyi listeleyelim;

  • PUBG Mobile’da RRQ D2E nicki ile tanınan Tayland’lı Bawonchai Han, 23 yaşında. Başkent Bangkok’da yaşıyor. 
  • Oyundaki gerçek adı D2E’dir. RRQ onun PUBG’deki takımının adıdır.
  • Bawonchai Han’ın takımı RRQ’da PUBG Mobile’ın en iyi takımı seçildi.
  • D2E, şu ana kadar takımı RRQ’yı ve ülkesi Tayland’ı birçok bölgesel ve uluslararası turnuvada temsil etti. Turnuva tecrübesi epey yüksek olan bir oyuncudan bahsediyoruz.
  • Bawonchai Han, PUBG Mobile’da üst üste defalarca yılın en iyi Conqueroru oldu. 
  • Han’ın K/D oranı, onu eşsiz kılıyor. 
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz