En Çok Beklenen Oyunlar

En Çok Beklenen Oyunlar

Jabrayilov
26-03-2021 - Oyun - Listeler

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte oyun tutkunları yeni çıkacak oyunları sabırsızlıkla bekliyor. En çok beklenen oyunlar ise e-spor camiasını oldukça hareketlendireceğe benziyor. İnsanlar sürekli olarak yeni oyunların çıkmasını ve bu oyunları deneyimlemeyi istiyor.

2021’de Çıkması En Çok Beklenen Oyunlar

2021 yılında çıkacak oyunların bir kısmı hakkında şimdiden bilgi veriliyor. Oyunlar hakkında elde edilen her yeni bilgi insanları daha da heyecanlandırıyor. 2021’de çıkması en çok beklenen oyunlar aşağıdaki gibidir:

  • Far Cry 6
  • Hitman 3
  • Resident Evil Village
  • Little Nightmares 2
  • Ride 4
  • Deathloop

Far Cry 6

FPS türündeki Far Cry serisi dünya çapında çok beğeniliyor. 2021 yılında çıkacak Far Cry 6, Karayipler’de geçecek. Oyuncular diktatörü devirerek halkı özgürlüğe kavuşturmaya çalışacak.

Hitman 3

Elsuvie Targets, Contracts Mode, Sniper Assassin modu olmak üzere 3 farklı modu bünyesine dahil eden Hitman , 20 ocak 2021 tarihinde sevenleriyle buluşacak.

Resident Evil Village

Korku ve macera türündeki oyun, 2021 yılında yeni çıkacak olan serisiyle kabus gibi macerasına devam edecek.

Little Nightmares 2

11 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapacak olan Little Nightmares 2, korku temalı macera oyunudur. Oyunda oyuncular kendilerini fantastik bir dünyanın içerisinde buluyor ve karmaşık bulmacaları çözmeye çalışıyor.

Ride 4

Motosiklet oyunları içerisinde oldukça tutulan seri, yeni oyunuyla oyuncuları yeniden heyecanlandırmak istiyor. Farklı pistlerde sürüş yapabilmeyi ve çevrimiçi yarışma keyfini oyuncularına sunuyor.

Deathloop

21 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak ola Deathloop, ilginç bir kurguya sahiptir. Oyun Blackreef adı verilen bir adada geçiyor. Oyuncular adadaki mahkum Colt oluyor ve adadan kaçmaya çalışıyor.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz