En iyi Hearthstone Kart Destesi Meta Rehberi

En iyi Hearthstone Kart Destesi Meta Rehberi

Jabrayilov
31-03-2021 - Oyun - Hearthstone

Bu yıl Hearthstone için heyecan verici bir yıl oldu. Oyuncular, EVIL League’in oluşumunu tecrübe ettiler ve sayısız genişlemeye uzanan bir hikayeye başladılar. EVIL Ligi sonunda Kaşifler Ligi tarafından karşılandı ve şimdi her iki grup da küçük bir Ejderha sorununun üstesinden gelmekte.


Burada, 2019’un en etkili destelerinin bazılarını bulacaksınız. Bu destelerin birçoğu nerf yiyerek hızlı bir tokat yese de, onları burada eski hallerini korumuş şekilde bulacaksınız. Desteler belirli bir sırada değildir.

Nerf Öncesi Galakrond Shaman Destesi

galakrond shaman hearthstone
Image via HS Replay

Popüler Hearthstone kişiliği Dekkster, Hearthstone tarihinin en güçlü destelerinden biri olarak nitelendirdi. Invoke Mechanic, nerflerden önce bu destede o kadar güçlüydü ki rakibin güçsüz hissetmesini sağlayabilirdi. Neyse ki, Hearthstone ekibi destenin OP’nin ne olduğunu fark etti ve Dragons İnişinin genişlemesinden kısa bir süre sonra onu nerfledi.

Face Hunter Destesi

face-hunter hearthstone destesi
Image via HS Replay

Mevcut metada tırmanmak için bir desteye ihtiyacınız varsa, daha fazla kendinizi yormayın. Face Hunter, mevcut metadaki en güçlü destelerden biridir ve oynaması en kolay olanlardan biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, temel olarak rakibinizin tahtasını görmezden gelir ve her şeyi yüzlerine doğru yönlendirirsiniz. Hunter’ın Kahraman Gücü bu desteyi mümkün kılar. Kazanmak için ucuz bir yola ihtiyacınız varsa, Face Hunter 2020’de tasarruf lütfunuz olabilir.

Pirate Warrior Destesi

Pirate Warrior Destesi
Image via HS Replay

Denizcilik deneyimini tercih ederseniz, Korsan Savaşçısı’ndan başka bir yere bakmayın. Bu şablon yıllardır sınıfın bir parçasıydı, ancak uzun süredir geçerli değil. Descent of Dragons ve güverte için sağladığı tüm destek sayesinde Korsan Savaşçısı yeniden faaliyete geçti. Savaşçı oyuncuların muhtemelen geçmişte Korsan desteleri oynamasından Kaptan Greenskin ve Leeroy Jenkins gibi kartlara sahip olacaklar. Mürettebatınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Pirate Warrior sizin için en iyi destedir.

Highlander Hunter Destesi

Highlander Hunter Destesi
Image via HS Replay

Blizzard, metayu sarsmak için 23 Wild kartı tekrar Standart’a getirmeye karar verdiğinde, Shaman hemen merdiveni domine etmeye başladı. Şaman o kadar baskındı ki, insanlar bu dönemde Highlander Hunter’ın ne kadar güçlü olduğunu unutmuş olabilirler. Quest ve Evolve Shaman’ın yaptığı gibi destek destelerini almamış olmasına rağmen, Highlander Hunter hala dikkate alınması gereken güçlü bir deste.

Control Warrior Destesi

Control Warrior Destesi
Image via HS Replay

Bu yıl Control Warrior tutarlılığına yaklaşmak için bir şablon olmadı. Tüm yıl boyunca, güçlü olmasa bile, bir çeşit Kontrol Savaşçısı uygulanabilirdi. Control Warrior bu kadar uzun süre hayata geçebilmesinin bir nedeni, tartışmasız şimdiye kadar basılan en güçlü Kahraman kartı olan Dr. Boom Savaşçısı şu anda sınıfın en iyi destesi gibi görünse de, Galakrond Savaşçısı hala oldukça canlı ve Kontrol Savaşçısı’na benzer şekilde oynuyor.

Murloc Paladin Destesi

Murloc Paladin Destesi Hearthstone
Image via HS Replay

Şu anda süper güçlü olmasa da, yılın büyük bir bölümünde Murloc Paladin dikkate alınması gereken bir güçtü. Tip the Scales gibi Paladin sınıfı kartlar Murloc Paladin’i hesaba katılması gereken bir güç haline getirdi.

Galakrond Warrior Destesi

alakrond Warrior Destesi
Image via HS Replay

Kontrol Savaşçısı için manevi halef diyebilirsiniz. Güverte Dr. Boom gibi kontrol ana hatlarını içermemesine rağmen, Galakrond’unuz gelene kadar eylemi uzatmaya yardımcı olan bir dizi kart içerir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz