En İyi PUBG Mobile Telefonu

En İyi PUBG Mobile Telefonu

Jabrayilov

En iyi PUBG Mobile telefonu oyunu yüksek performansta oynamanıza izin veren, donma-kasma gibi sorunlara çıkartıp canınızı sıkamayacak olan telefon modelidir. Donanım özellikleriyle parmak ısırtan telefon, yüksek görüntü kalitesinde bile sorun çıkarmamaktadır. Diğer telefonlara göre gerçekten bambaşka bir deneyim sunan cihaz, en iyi telefon seçilmeyi hak etmiştir.

Böyle övgüyle bahsettiğimiz telefon modelinin hangisi olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Bu yazımızda birçok deneyim ve özelliği kıyaslayarak elde ettiğimi en iyi PUBG Mobile telefonu sonucunu sizlere açıklayacağız.

2021 Yılında En İyi PUBG Mobile Telefonu Hangisidir?

PUBG Mobile, mobil oyun dünyasının efsanelerinden birisidir. Çıktığı günden beri milyonlarca kişi tarafından indirilmiş olan oyun hala en fazla oynanan mobil oyunlar arasında yer alır. Oyunu bu kadar iyi yapan şeyse birden fazla oyun modunun ve haritalarının olması, kaliteli ve gerçekçi grafikleriyle üstün görsellik sunması ve oyundaki her bir ses efektinin bile incelikle hazırlanmış olmasıdır. Oyun bu kadar özelliğe sahip olduğu için haliyle her telefon rahatlıkla çalıştırmıyor.

Minimum sistem gereksinimlerini sağlayan cihazlar bile sorun çıkartabiliyor. Oyunu sorunsuz oynamak istiyorsanız iyi bir telefon arıyorsunuzdur. En iyi PUBG Mobile telefonu iPhone 12 Pro Max’tir. Telefonun özellikleri şöyledir:

  • Ekran: 6,7 inç 1284x2778p OLED 60 Hz
  • Depolama: 128 GB
  • Yongaseti: Apple A14 Bionic (5nm)
  • İşlemci: 2x 3.0 GHz Firestorm 4x 1.8 GHz Icestorm
  • GPU: Apple Quad-Core
  • Bellek: 6 GB LPDDR4x
  • Pil: 3687 mAh (20W hızlı şarj)

Tüm bu özellikleriyle AnTuTu v8 puanı 668.600’dür. Tabi özelliklerinin bu kadar iyi olması fiyatından artışa sebep olmuştur. Telefon şu anda yaklaşık olarak 16500 TL civarı bir fiyata satışı yapılıyor. iPhone 12 Pro Max, sorunsuz PUBG Mobile deneyimini size sunacaktır. Oyunun en yüksek grafik düzeyinde maksimum performansla oynayabileceksiniz.

Donma-kasma yaşayan rakiplerinize göre üstünlük sağlayıp onları daha kolay öldürebileceksiniz. Kısacık bir anda bile ölümle burun buruna gelinebilecek oyunda sorunsuz bir şekilde oynamak gerçekten çok kıymetlidir. Sadece iPhone12 Pro Max’te değil, benzer özelliklere sahip başka cihazlarda da oyundan yüksek verim alınabilir.

Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz